Çözüldü Geçmiş

hytrffurkan

Yeni üye
15 Tem 2016
36
0
Beyler TürkTelekom Geçmişini nasıl silicez yani bilgisayardan felan değil modem geçmişi babam türktelekoma gidip geçmişi dokumanı çıkartıcak babam çıkrtmadan geçmişi silmem lazım lutfen yardım edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

hytrffurkan

Yeni üye
15 Tem 2016
36
0
Peki Kardeşim Babam Gidip Öğrenebilirmi Geçmişi Mesala Ben Telefonumdan wifiye bağlanıp yasak sitelere girdim o geçmişe girermi yada girse bileki babam öğrenebilirmi

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,360
45
Peki Kardeşim Babam Gidip Öğrenebilirmi Geçmişi Mesala Ben Telefonumdan wifiye bağlanıp yasak sitelere girdim o geçmişe girermi yada girse bileki babam öğrenebilirmi

Büyük ihtimal babana saatlik bağlantı kayıtlarını vermezler . Ne zaman hangi cihazdan bağlantı kurulmuş ne kadar veri harcanmış onun kaydını vericeklerdir. Mesela www.turkhackteam.org adresine girdiğin görünmeyebilir. Yinede müşteri hizmetlerini aramanda yarar var .

llBraiNRoxieSll

Kıdemli Üye
31 Ara 2015
2,369
2
(nowhere) in
O Bilgiler silinmiyor kullanıcı dahi silemez çünkü herhangi bir durum olduğunda ihbar suç vs kontrol ediliyor savcılık işlemleri için modem sahibi internet hattı sahibi bile yapamaz :)
geçmişte neler vardıki ayıptır sorması ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.