Geleceğim Hk.

BXxon

Üye
17 Nis 2015
159
0
iyi günler. lise 2 dyim. liseye geçtiğimden beri derslerimm çok kötü olmaya başladı. bu arada anadolu okuyorum. hatta sınıfta kalabilirm bu yüzden strese girdim çünkü 3 haftadır okula gitmiyorum ameliyat oldum çünkü. ve bende gelecekte hacker yada siber uzman gibi işey olmak istiyorum işin adını bile bilmiyorum. fakat bir türlü biryerlerden başlayamıyorum yada adam gibi bir eğitim grubu bulamıyorum ne yapabilirim.çaresiz kaldım liseden sonra bir burgercide personel olarak çalışmak istemiyorum. :( :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92
Eğer Cidden Bir Yerlere Gelmek İstiyorsan Önerim Kaçırdığın Dersleri Tekrar Et Ve Kendini Buna Ver Ve Kendine İnan Eğer Bu Yıl Yapamazsan Seneye Şansını Bir Daha Dene

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Lise 2'desin daha. Hiçbir şey için geç değil. Anadolu okudum bende neyin ne olduğunu bilirim. 1-2 full oyun yılıdır zaten. Lise 3'de yavaş yavaş kasmaya başlarsan herşey güzelir emin ol.

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Lise 3 deyim şuan en büyük pişmanlığım 9 10 da temelimi atmama olmuştu 10 da hack isleri derken 79 ort 73 e dusurmustum.

Tavsiyem sen temel matematik ve turkceye böyle hafiften internettrn konu anlatımı dinleyerek başla. Sakın 12.sınıfta ygs ye başlarım dusuncesinede kapılma.Antremanlarla matematik alabilirsin işini görür.

Diğer derslerinide ihmal etme sayısal öğrencisiyim fizikte şuan çok zorlanıyorum ama çalışarak yapamayacağım birşey değil.Biliyorum milyon tane konu ders var ama yapabilecek bisey yok.

Basarılar....

HackLight

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
750
0
Öncelikle sakin ol hiç bir şey senden ve senin psikolojinden önemli değil bu dünyada derin bir nefes al ve kendine şu soruları sor.
Ben kimim?
Ne istiyorum?
İstediklerimi gerçekleştirmek için neler yapmalıyım?
Yapmam gerekenler için yapmama engel olan etkenler var mı?
Varsa bunlar neler?
Bu engelleri nasıl aşabilirm?
Bu soruları sorduktan sonra kendine cevap bulamazsan araştırmaya devam et kişisel gelişim kitapları okumaya çalış sana destek olmaya çalışacağım istersen bana özel mesaj atabilirsin dostum!
Kendine dikkat et tek önemli olan sen ve senin hayatındır!

YESBUTNO

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
764
1
Hocam aynı durumlar bendede var notlarım iyi nerden başlasam diyip duruyordum forumdaki abilere sordum tavsiyeler aldım adli bilişim mühendisliği var orayı kazanmaya bak şimdiden hackingin önemli konularından birine başlarsan güzel olur

BXxon

Üye
17 Nis 2015
159
0
Lise 3 deyim şuan en büyük pişmanlığım 9 10 da temelimi atmama olmuştu 10 da hack isleri derken 79 ort 73 e dusurmustum.

Tavsiyem sen temel matematik ve turkceye böyle hafiften internettrn konu anlatımı dinleyerek başla. Sakın 12.sınıfta ygs ye başlarım dusuncesinede kapılma.Antremanlarla matematik alabilirsin işini görür.

Diğer derslerinide ihmal etme sayısal öğrencisiyim fizikte şuan çok zorlanıyorum ama çalışarak yapamayacağım birşey değil.Biliyorum milyon tane konu ders var ama yapabilecek bisey yok.

Basarılar....
ayn zaten 12 de çalışmaya başlamak aptallıktır saol buarada

BXxon

Üye
17 Nis 2015
159
0
Öncelikle sakin ol hiç bir şey senden ve senin psikolojinden önemli değil bu dünyada derin bir nefes al ve kendine şu soruları sor.
Ben kimim?
Ne istiyorum?
İstediklerimi gerçekleştirmek için neler yapmalıyım?
Yapmam gerekenler için yapmama engel olan etkenler var mı?
Varsa bunlar neler?
Bu engelleri nasıl aşabilirm?
Bu soruları sorduktan sonra kendine cevap bulamazsan araştırmaya devam et kişisel gelişim kitapları okumaya çalış sana destek olmaya çalışacağım istersen bana özel mesaj atabilirsin dostum!
Kendine dikkat et tek önemli olan sen ve senin hayatındır!

hocam kişisel geliştirmeyle bildiğiniz iyi bir kitap varmı teşekkürler

CyberXhackk

Kıdemli Üye
13 Mar 2016
3,132
1
10
C/C++ Dev.
iyi günler. lise 2 dyim. liseye geçtiğimden beri derslerimm çok kötü olmaya başladı. bu arada anadolu okuyorum. hatta sınıfta kalabilirm bu yüzden strese girdim çünkü 3 haftadır okula gitmiyorum ameliyat oldum çünkü. ve bende gelecekte hacker yada siber uzman gibi işey olmak istiyorum işin adını bile bilmiyorum. fakat bir türlü biryerlerden başlayamıyorum yada adam gibi bir eğitim grubu bulamıyorum ne yapabilirim.çaresiz kaldım liseden sonra bir burgercide personel olarak çalışmak istemiyorum. :( :(

Okul işlerine ver kafanı tht sınavdan sonraki kısmın olsun ikisinide aynı anda götürmek baya zorlar seni

HackLight

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
750
0
hocam kişisel geliştirmeyle bildiğiniz iyi bir kitap varmı teşekkürler

Bak normalde bir konuya yorum yaparım tekrar konuya bakmaya üşenirim lazımsa özel mesaj atar derim özellikle konunu kontrol ettim kardeşim Ahmet Şerif İzgören kitaplarını gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim ilk olarak
Avcumuzdaki Kelebek
ardından da
Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır 'ı okumalısın...

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Suan ne desem ne yapsam bos biraz gaza gelip calisacaksin sonra icindeki heves giderek azalacak cunki bende se hep oyle olurdu 12. Siniflar ders calis isine ileride cok yariyacak derlerdi harbiden calissaydim cok yarardi. 11. Sinifin sonu 12. Sinifin baslarina dogru tutusacaksin o zaman calismaya basla ve birakma

BXxon

Üye
17 Nis 2015
159
0
Bak normalde bir konuya yorum yaparım tekrar konuya bakmaya üşenirim lazımsa özel mesaj atar derim özellikle konunu kontrol ettim kardeşim Ahmet Şerif İzgören kitaplarını gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim ilk olarak
Avcumuzdaki Kelebek
ardından da
Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır 'ı okumalısın...

teşekkürlerimi iletirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.