Gelen smsleri bulabilirmiyim?

DJJan201

Üye
2 Eki 2022
122
27
selam termux yardımıyla karşı telefona giden sms leri okuma ihtimalim varmı karşı tarafın telefon numarası ip adresi elimde sanırım metasploitle trojan oluşturup onu yollamam gerek metasploitle trojan oluşturunca sms manager özelliği oluyormu ?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,047
35
Osmaniye 80
Çok meşekatlı ve sonucu belirsiz bir yol yöntem takmışın kafaya. Hoş hiç bir yöntem kolay olamaz bu konuda ama direk mevzuya bam güm dalma havasında olman ters etki yapabilir.

Neyse gelir yazarlar şimdik neyi nasıl yapman gerektiğini.

DawnDusk

Yeni üye
25 Mar 2021
44
26
Türkiye
selam termux yardımıyla karşı telefona giden sms leri okuma ihtimalim varmı karşı tarafın telefon numarası ip adresi elimde sanırım metasploitle trojan oluşturup onu yollamam gerek metasploitle trojan oluşturunca sms manager özelliği oluyormu
merhaba dostum, attığın trojanı msfconsole'dan açacaksın oradan tek komut ile sms'leri görüntüleyebilirsin. msfconsole ve trojan işini öğrenmeyi bitirdiğinde halledersin. basit bir işlem sen şimdilik sadece trojan yapmaya odaklan. kolay gelsin :)

DJJan201

Üye
2 Eki 2022
122
27
merhaba dostum, attığın trojanı msfconsole'dan açacaksın oradan tek komut ile sms'leri görüntüleyebilirsin. msfconsole ve trojan işini öğrenmeyi bitirdiğinde halledersin. basit bir işlem sen şimdilik sadece trojan yapmaya odaklan. kolay gelsin :)
Trojanı şimdi yapmaya başlıcam karşı tarafın indirmesi yeterlimi indirip .apk olarak kurmalımı

Marslı Marvin

Yeni üye
7 Eyl 2022
2
0
trojanı yaptıktan sonra güvenlik duvarlarından geçip karşı tarafında apk olarak yaptıysan indirip kurması gerekir mesela jpg görünümlü trojan yaptın karşı taraf indirmesi bir kez tıklaması gerek sonra msf console ile dinlenilebilir

Marslı Marvin

Yeni üye
7 Eyl 2022
2
0
Görsel olarak nasıl yapabilirim link veya bi metin varmı araştırdım fakat bulamadım
.exe uzantılı olarak trojan oluşuyor bunu mesela pdf olarak karşı tarafa göstereceğini var sayalım iconu nu pdf resmi olarak gösterirsin uzantısını da ters yazıp pdf yaparsın aslında exe dir mesela text.pdf gözükür ilk bakışta ama dosya uzantılarına bakınca text.exe pdf yazar karşı taraf ilk bakışta aldanıp tıklarsa sorun yok sosyal mühendislik kısmına giriyo birazda karşıyı avutman kandırman gerek

DJJan201

Üye
2 Eki 2022
122
27
.exe uzantılı olarak trojan oluşuyor bunu mesela pdf olarak karşı tarafa göstereceğini var sayalım iconu nu pdf resmi olarak gösterirsin uzantısını da ters yazıp pdf yaparsın aslında exe dir mesela text.pdf gözükür ilk bakışta ama dosya uzantılarına bakınca text.exe pdf yazar karşı taraf ilk bakışta aldanıp tıklarsa sorun yok sosyal mühendislik kısmına giriyo birazda karşıyı avutman kandırman gerek
Ben sanırım .apk olarak yapayım ;d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.