Gelişimim İçin Destek

catanaccio

Üye
19 Eyl 2015
108
0
Bileceksin?
Merhabalar;

Birkaç gün önce foruma katıldım yeni katıldığıma dair konu açmıştım ve hoşgeldin tebriklerini kabul etmiştim orda gerekli açıklamamı yaptım fakat tekrar yazmak istedim. Sıkılmadan okursanız sevinirim.

Gerekli açıklamam şuydu; uzun zamandır hack, koruma, bilgi erişimi hakkında araştırmalar yapıyorum bu alan oldukça hoşuma gidiyor açıkçası. 22 yaşındayım Marmara üniversitesinden mezunum sanmayın ki çocuk aklımla onu bunu hackleyip kendimi tatmin ediyim bu yanlış anlaşılmasın. Amacım bu zengin THT çatısı altındaki bilgilerden faydalanmak sizlerin arasında olmak ve en önemlisi bana destek olabilecek minimum 1 Kişi arıyorum. Bana detaylı bilgi verebilecek bi abimi kardeşim arıyorum. Şöyle ki ;

Site içerisinde veya diğer web taramalarımda sitediğim her bilgiye ulaşamıyorum. Dork nedir Shell nedir index nedir SQL açıklar nasıl bulunur bunların araştırmasını yapıyorum fakat bana bu kodları öğretebilecek nasıl yazıldığı hakkında bilgi verebilecek 1 kişi bulamıyorum forumda ki bazı arkadaşlardan destek almak istedim olmadı hepsi beni Google a yönlendiriyolar veya hiç ilgilenmiyolar. Kendime hoca arıyorum. Benimle ilgilenebilecek beni yetiştirebilecek tabiri cahise beni velihattı yapabilecek birini arıyorum. Elhasıl :

Kendime Hoca Arıyorum yukarıda belirttiğim özellikler dahilinde eğer bana yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum.

NOT : Şuan emekliyorum, elbet bi gün bende ayaklanıp koşucam ama bana 1 el uzatırsanız birlikte mükemmel şeyler yapabiliriz.

Uzun oldu hakkınızı helal edin. İlginize Teşekkür Ederim.

egeklan

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
961
1
İlgin için teşekkür ederim. Phyton dilinden başlamıştım zaten beni bu konuya itmen beni sevindirdi çünkü doğru bi başlangıç yaptığımı tekrar teyit etmiş oldum tekrar çok teşekkür ederim.

Rica ederim ancak sana şunu söyleyeyim, siteye yeni gelenlerin çoğu hoca aradığından falan bahsediyor. Ben daha bulan birine rastlamadım. Birine 0'dan bir şeyler öğretmek zordur. Kendi kendine öğrenebildiğini öğren, takıldığını yeri siteye sor, kendini kanıtla, sonrası akar gelir zaten derim ben. Tabii bu sadece benim fikrim. Ancak böyle birini bulman, bulsan bile kalıcılığını sağlaman zor, bilesin.

catanaccio

Üye
19 Eyl 2015
108
0
Bileceksin?
Rica ederim ancak sana şunu söyleyeyim, siteye yeni gelenlerin çoğu hoca aradığından falan bahsediyor. Ben daha bulan birine rastlamadım. Birine 0'dan bir şeyler öğretmek zordur. Kendi kendine öğrenebildiğini öğren, takıldığını yeri siteye sor, kendini kanıtla, sonrası akar gelir zaten derim ben. Tabii bu sadece benim fikrim. Ancak böyle birini bulman, bulsan bile kalıcılığını sağlaman zor, bilesin.

Güven burda devreye giriyo işte eğer bana güvenip, bana bişeyler öğretmeyi gerçekten isteyen biri varsa bu işler hem onun için daha keyifli hemde benim için öğretici ve gene aynı şekilde keyifli olucaktır. Bunu koskaca THT ailesinden kimse göze alamıyo ise gene bu forumda okuduğum bi makalede ki ''Hacker her zaman bi destek ekip veya başka bi kişiye ihtiyaç duyar'' kısmı yalanlanmış oluyor. Bu yüzden de dediğni gibi zaman alıcak ama birilerinin gözüne girip desteklerini beklemekten başka bi çarem yok...

furqanx42

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,150
0
Bu Nedir Nasıl Kullanılır Diye Paragraflar Okuma Nediri Kısaca Oku .
Sonra Örneğin havij nedir i oku sonra youtubeden havij ile site hacklemeye bak daha çabuk anlarsın.

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,117
31
-
Kardeş burada herkes senin gibi istiyor. Sana şunu söyleyebilirim. En iyi yardımı alabilmen için söylüyorum. Eğer birine özelden "bana site hacklemeyi öğretir misin?" tarzında mesaj atarsan veya yardım kategorisinde konu açarsan geri dönüş almayı bekleme.
Yapman gereken bir işe başlamak. Evet, tek yapman gereken bir konuya/işe başlaman. Örnek veriyorum; SQL Açık ile site hacklemek istiyorsun. Forumda araman lazım. 1-2 makale okuman lazım. Anlamayabilirsin çok normal. İşte buradan sonra takıldığın yerleri soracaksın. Şahsen bana böyle sorular sorarsan sana yardım etmekten memnuniyet duyarım.
Site hacklemeye ilk başlaman gereken yer, CMS Brute-Force programıdır. Bunun hakkında 1-2 konu arat forumda. Eğer takıldığın yer olursa ben seve seve anlatırım. Hatta ben açık değilsem alternatif bol. Burada coğumuz yardımseveriz.
Aramıza hoşgeldin :)

catanaccio

Üye
19 Eyl 2015
108
0
Bileceksin?
Bu Nedir Nasıl Kullanılır Diye Paragraflar Okuma Nediri Kısaca Oku .
Sonra Örneğin havij nedir i oku sonra youtubeden havij ile site hacklemeye bak daha çabuk anlarsın.

Benim istediğim çok yanlış anlaşılıyo sanırım :) Beni şuan anlayan egeklan ' a Teşekkür ediyorum tekrar :)

Benim amacım havji ile site hackliyim bitti değil zaten şuan Arama motoru ve Brute Force kullanarak siteye sızabiliyorum ondan yana bi sıkıntım yok. Bana Brute de ki örnek veriyorum inurl:index.php?id yi yeni öğrendim. Bu kodu yazılımın veya Visual Studio da şurda kullanıyosun bu burdan geliyo ve bu yüzden de açıkları böyle tespit ediyoruz diyebilen tam anlamıyla '' HOCA '' olmaması veya benim daha raslamaman yada ne diyebilirim... Bana güvenip yardım eli uzatmamaları :)

catanaccio

Üye
19 Eyl 2015
108
0
Bileceksin?
Kardeş burada herkes senin gibi istiyor. Sana şunu söyleyebilirim. En iyi yardımı alabilmen için söylüyorum. Eğer birine özelden "bana site hacklemeyi öğretir misin?" tarzında mesaj atarsan veya yardım kategorisinde konu açarsan geri dönüş almayı bekleme.
Yapman gereken bir işe başlamak. Evet, tek yapman gereken bir konuya/işe başlaman. Örnek veriyorum; SQL Açık ile site hacklemek istiyorsun. Forumda araman lazım. 1-2 makale okuman lazım. Anlamayabilirsin çok normal. İşte buradan sonra takıldığın yerleri soracaksın. Şahsen bana böyle sorular sorarsan sana yardım etmekten memnuniyet duyarım.
Site hacklemeye ilk başlaman gereken yer, CMS Brute-Force programıdır. Bunun hakkında 1-2 konu arat forumda. Eğer takıldığın yer olursa ben seve seve anlatırım. Hatta ben açık değilsem alternatif bol. Burada coğumuz yardımseveriz.
Aramıza hoşgeldin :)

Hocam sen var ya bitanesin ya :)

Çok teşekkür ederim Brute Force u zaten kısa sürede çözüm admin password çok rahatım o konuda. Şuan sizlerle aynı anda konuşup diğer monitörden de kodlama püf noktalarını öğrenmeye çalışıyorum. Ozaman benim adımı unutmazsan senden en kısa zamanda detayları alıcam mümkünmüdür hocam :)

furqanx42

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,150
0
Benim istediğim çok yanlış anlaşılıyo sanırım :) Beni şuan anlayan egeklan ' a Teşekkür ediyorum tekrar :)

Benim amacım havji ile site hackliyim bitti değil zaten şuan Arama motoru ve Brute Force kullanarak siteye sızabiliyorum ondan yana bi sıkıntım yok. Bana Brute de ki örnek veriyorum inurl:index.php?id yi yeni öğrendim. Bu kodu yazılımın veya Visual Studio da şurda kullanıyosun bu burdan geliyo ve bu yüzden de açıkları böyle tespit ediyoruz diyebilen tam anlamıyla '' HOCA '' olmaması veya benim daha raslamaman yada ne diyebilirim... Bana güvenip yardım eli uzatmamaları :)

kardeş anladım ben seni müsait olsam yardımcı olurdum havij örnek amaçlı

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,117
31
-
Hocam sen var ya bitanesin ya :)

Çok teşekkür ederim Brute Force u zaten kısa sürede çözüm admin password çok rahatım o konuda. Şuan sizlerle aynı anda konuşup diğer monitörden de kodlama püf noktalarını öğrenmeye çalışıyorum. Ozaman benim adımı unutmazsan senden en kısa zamanda detayları alıcam mümkünmüdür hocam :)

Tabi ki kardeşim. Ne zaman istersen. Sadece sen değil herkes dediğim gibi yaparsa herkes yardım alır.

catanaccio

Üye
19 Eyl 2015
108
0
Bileceksin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.