Gençler Teog Kalktı Ama....

HackedNameLess

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
462
0
Orta Asya
Gençler Teog Kalktı Ama Yeni Gelecek Sistemler İçinden Gideceginiz okulun Sinavına Girip Eger Başarılı Olup Lise Alınırsınız Teogla Aynı Sadece TeOG Yok Liseye Girmek İçin Sınav Var

Egitimi Sistemi Çok Fazla Degiştrilmez En güzeli Herkes İstedigi liseleri gidebilsin ancak sadece fen liseleri giriş için sınav olsun yoksa onu kaldırmısınız başka sınav sistemini getirmişsiniz aynı

Türkiye Egitim Sıralamasında

Türkiye eğitim kalitesinde UNICEF listesinde sonuncu | NTV

İşte Sınavlarla Böyle Sonuncu Oluruz Finlandiya da Hiç Sınav Yok Geçen Senede Cografya Matematik Bütün Dersler Kaldırılıd Yine Egitim de üst Sıralardalar

Türkiye'nin Egitim Sistemi Berbattanda Ötesi

Unuttum En son ki Konuma Gitemyı Unutmayın http://www.turkhackteam.org/account...2-mitsubishi-fransa-motor-sirketi-dumped.html

Son düzenleme:

3xLDarq

Uzman üye
9 Eyl 2016
1,673
1
Bıraktı-----
Sınav filan yok. Okullardaki başarına göre yapılacak aldığın notlara göre değerleneceksin sonrada bir Liseye gireceksin oaly budur

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Sınav filan yok. Okullardaki başarına göre yapılacak aldığın notlara göre değerleneceksin sonrada bir Liseye gireceksin oaly budur

Eee devlet açık şekilde özel okula teşvik ediyor durumu olmayan didinsin dursun 3-5 takıntılı hoca yüzünden not alamasın.

Diğeri bassın parayı alsın düdüğü.

HackedNameLess

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
462
0
Orta Asya
ben teogun ilk cıktıgı yıl girmistim puan taban puanı vs yüksekti istedigim lise cıkmadı be reis rastgele atandım bari simdiki genclerin hayallerinin yıkılmaması dileğiyle

teogla çocukların psikolojileri bozuluyor avrupanın çocugu sınavsız rahat bir çocukluk geçirsin Türk Çocuguda çocuk yıllarını sınavlar geçirsin böyle saçma şey olmaz olamaz.

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-
Sansa bak hele bizim zamanda kendimizi yirtiyoruz zor 300 puan aliyoruz zaten onunla birsey gelmez simdi ise adam ne aldiysa ona gore liseye gidecek Bundan daha iyisi mi var ben Cumhurbaskanimiz Erdogandan sikayetciyim bizim icinde biseyler yapsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.