Genel Hack Egitimi H11-H12 Sınıfları Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Genel Hack Egitimi H11-H12-H13 Sınıfları Duyurusu

Merhaba arkadaşlar sizlerden ben sorumluyum.Konuyu sürekli takip edin duyurular buradan olacak.

Skype adresim : [email protected] [Aynı isimde iki kişi çıkacak ikisi de benim ekleyin ikisini de]

Önemli Noktalar :
#Skype üzerinden toplanacağız.
#Grupta sohbetin her türlüsü serbest.
FAKAT küfür,hakaret,kavga yasak.Sorun çıkaran gruptan atılır.
#Sohbette kargaşa olmaması adına herkes birbirini sabırla dinleyecek, herkes ayni anda yazmayacak/sesli durumlarda ayni anda konusmayacak.

Derslere gelince,

#Gerçek anlamda araştırmacı olacak herkes.Bilgi yatarak gelmez.Sonra eğitim bir halta yaramadı demeyin.

#Ders saatleri program olarak duyurulmayacak.Kim ne zaman isterse o zaman ders alacak.Evet kaos ortamı gibi ama asla değil.Canlı ders 1-2 gün önceden duyurulacak.Katılamayan veya anlamayana birebir anlatılacak.

#HERKES ÖĞRETMEN, HERKES ÖĞRENCİ sistemi uygulanacak.Yani herkes bildiğini ortaya dökecek.İlla benim ders vermeme gerek yok.Sohbet grubu eski THT vip üyelerine olduğu gibi anlık yardımlaşma görevi de görecek.

#Ağır bir hiyerarşi bulunmayacak.Sadece organize eden benim.Olağanüstü durumlarda devreye gireceğim.Haricinde hepimiz biriz.

Yok bu grup bana çok faydalı değil diyen olursa o kişileri başka sınıflarla takas edebiliriz istemesi halinde.Hiçbir sorun olmaz.Fakat başlamadan belirtmesi gerekli.

Şimdiiii...Kobay Eğitim Kurumları'na [KEK] hoşgeldiniz :yo

Son düzenleme:

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
etrafına bak evlat. hakops , blackking , infernal , samurai. tek alana yoneldiler. sen boyle dusunursen aynı yerde emeklemekten baska bir sey yapamazsın.

Tahminimce sen whisbersin artık bu tarz davranışlara muamma yapılmıyor aklında bulunsun ortalığı karıştırırsan 1 yıllık banını yersin.

Yokbeolm

Yeni üye
25 Eki 2015
21
0
Tahminimce sen whisbersin artık bu tarz davranışlara muamma yapılmıyor aklında bulunsun ortalığı karıştırırsan 1 yıllık banını yersin.

:D sen 1 yıl bana ban attıracak adam değilsin. acarlar bir kac gune merak etme sen. bazı konular seni asar. acıldıgını gorursun yakında. sadece sabır ve zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.