General Mobile Discovery Telefon Hataları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ANYAS

Üye
14 Eki 2014
192
0
Roma
Telefonu alalı 4 ay oldu ve hatalar ardı ardına gelmeye başladı , şöyle :

# google play'da sosyal medya uygulamaları indirirken sorun yaşıyorum sonra neyse bir şekilde indirdim bu sefer de uygulamaya girerken ' durduldu ' hatası almaya başladım neyse Gmd firmasını aradım sorunu söyledim adamlar aldığın yere ***ür dedi ***ürdüm satıcı ise format at dedi . . .

# Format'dan sonra telefon çalışmıyorken kapalı halde duruyor ama yine şarjı kendi kendine azalıyor yine format at dediler . . .

# O kadar format attık telefon düzelir dedik sonra bu sefer de kendi kendine basmaya başladı ne olduğu belli olmadan telefon kendi kendine birilerini arıyor birilerine saçma mesajlar gönderilmiş . . .

Bu sorunları sadece ben değil çevremde bu telefonu kullanan herkes aynı sorunlar olduğunu söyledi alacak arkadaşa tavsiyem bu telefon yerine biraz daha para üstüne koyup daha iyi bir telefon alın ucuz diye atlamayın hemen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.