Genius'dan 720p video kaydı yapan yeni internet kamerası: FaceCam 1000

TuqrahanXP

Uzman üye
10 Kas 2011
1,346
0
BİLSEM BİLİŞİM


Çevre birimleri üretiminde sektörün önde gelen oyuncularından birisi olan Genius, FaceCam 1000 isimli yeni internet kamerasını duyurdu. 720p yani 1280 x 720 piksel çözünürlüğünü destekleyen yeni kamera, 360 derece döndürülebilen panele sahip. Image Protection Mechanism (IPM) adı verilen özel teknolojisi ile yetkisi dış erişimlere kaşrı koruma sağlayan kmera, bilgisayar bağlantısını USB 2.0 ara birimi üzerinden gerçekleştiriyor ve Crazy Talk Cam Suite Pro yazılımıyla birlikte sunuluyor.

8 Megapiksel çözünürlüğünde görüntü kaydı yapan ve 56 x 40 x 28 mm boyutlarındaki yapısıyla dizüstü bilgisayarlarla kullanıma da elverişli olan kamera, 35 dolarlık yurt dışı etiket fiyatıyla kullanıma sunuluyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.