Gerçek Bir Intihar Mektubu

3 Tem 2006
1,288
5
Aşkım* bir tanem* sevgilim* her şeyim******…Bu hayatta basıma gelen en güzel* en eğlenceli*en tatlı*en mükemmel şeydin sen. Sen benim yasam destek ünitemdin* beni hayata* Allah a bağlayan şeydin.Öyle zor anımda geldin ki yanıma*bana her şeyi unutturdun..ama şimdi beni tekrar o hale sokuyorsun.keşke açık açık her şeyi söyleseydin bana* sevmiyorsan sevmiyorum deseydin*seviyorsan bile sevdiğini tam anlamıyla gösterseydin..Son konuşmamızda sana hala aşkım diyordum*bana aşkım deme diye msj attın bana.Olsun sen benim aşkımsın..Sakın arkamdan üzülme*en azından üzülmemeye çalış.Bu hayattayken değerimi bilmedin belki de. Belki de beni*benim seni aldığım kadar ciddiye almadın.Neden Bıraktın beni Be aşkım?O kadar hayalimiz varken*ben seni o kadar çok severken*senin için her şeyi göze alırken..Hiç mi değer vermedin bana?NEDEN NEDEN NEDEN…?
Annem*babam..sizlere diyecek lafım yok*ben hiçbir zaman size layık elvlat olamadım.Sizi bu hayatta hep üzüldüm..Ama beni kimsenin anlamadığı gibi sizde anlamadınız hiçbir zaman..Anacım sakın üzülme arkamdan*unutun beni.Baba senden bir tek isteğim var.Annemi sakın üzme..
Dostlarım*hiçbir zaman benim yanımda olmasanız da*varlığınızı biliyorum ben.*****************************..sizler çok iyi adamlarsınız.sizin gibi arkadaş bu hayatta bir insanın basına kolay kolay gelmez.Eminim bundan* ben sizlerin arkadaşlığına o kahpeye kanarak ihanet ettim.Şu son 1 yıldır hayatım o kadar acımasız*o kadar iğrenç*o kadar sıkıcı*o kadar boğucu geçti ki aklıma her turlu şey geldi.Ben hayatım boyunca hiç bu yılki kadar ağlamamış* bu kadar yalnız kalmamıştım.Hayatımda hiç yalnız basıma içki içmemişken*bu yıl birileriyle içmeyi özledim..
*****… sen bir baksa adamsın*benim için her zaman tepede yerin vardı.az önce seninle msn de konuştuk*bu yük bana çok ağır geliyor*tek ihtiyacım olan şey “dost” dedim*tek basıma kalkamıyorum bu ayrılığın altından dedim..senin lafın yine su oldu ”dostluklar tek basına kazanılıyor” ben sana karsı bir hata işledim*bu işlediğim hata benim sonumu getirdi.etrafım o kadar çok kalabalıktı ki zamanında*kimle konuşacağımı*kimle takılacağımı bilmezdim.ama şimdi..derdimi anlatacak* ağlayacak*gülecek*sigara isteyecek bir dostum bile kalmadı.bunun suçlusu tamamen benim…
Soruyorum Şimdi Size; Sizin Bu kadar Berbat Bir Haliniz Olsaydı* Ne Yapardınız??
Bu Dünyada Rahat Yok*Ölüm Belki Kurtuluş
HERKEZE ELVEDA…
 

nurox

Katılımcı Üye
26 Ocak 2007
482
3
şimdi bu mektubu okudukta ölenin ruhu yatarken gelmesin tırstım valla.
 

CyberBlade

Katılımcı Üye
6 Tem 2006
962
15
İstanbul
Yaptıklarını çekiyor bence. ßir kadın için değmez. Eğer hayat kurtarmıyorsan, kimse için ölmeye değmez. Eğer üzüldüysem namerdim.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.