Gercek Hacker Kardeslerim Bi Yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
8 Haz 2014
81
0
Beyler Ben Bu Gun İyice Arastirdim Bilgisayar dilini Felan Ogrenip Hacker Olmak 3-4 Yil Aliyormus Bu Yuzden Bende Bu Kadar Sureyi Goze Aldim Ve Calisip Ogrenmeye Calisacagim Oncelikle İslemcim Win7 Hangi Programlama Dillerini Ogrenmeliyim. Hangi Hacker Turu Olmak İstiyorsun Diye Doracak Olursaniz İsmini Bilmiyorum Ama Ornek Vereyim Mesela Hani Bi Adam Var Wolfteamda Cold Hack - Eolflite Pro İsminde Hileler Yapmislar Onun Gibi Surekli Guncel Oyun Aciklari Bulup Hileler Yapmak istiyorum Hangi Dilleri Ogrenmeliyim Bi Yardim Edin Lutfen Lutfen Verebiliyorsaniz Nereden Egitim Alabilecegimide Yazarsaniz Sevinirim Ucretsiz Olursa Daha İyi Olur.
Bu arada mobilden Yaziyorum Kusura Bakmayin.

Lutfen OKUYUP GECMEYİN. :RpS_sleep:

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
forum kurallarını oku önce derim hacker olmak istiyorum napcam diye konu acılması dogru degil. ama ben cevap vereyim oyunların acıgını bulmak gerekir. sonra bu acıklarla oynarsan oyundaki herşeyi degistirebilirsin. ben senın yerinde olsam hack konusunda daha mantıklı olanlarına kafa yorardım web site hack gibi :)

EnesCyln58

Üye
8 Şub 2015
144
0
Los Santos
Senin İStediğin Tek Şey Oyunlara Trinerler HAzırlamak Ve 3-4 Yıl Dayanamassın 2 Ay Sonra Bırakırsın Mesale Ben Pc İle Tanışdığımda 4 Yaşındaydım 10 Yaşından Beride Hackerliğe Meraklıyım Şuan 18 Yaşındayım Ama Halen Fazla Biyere Gelebilmiş Deyilim Çok Zor İş Bence Sen Hacker Deilde Oyunlara Tracker Yapmaya Çalış Forumdada İLgili Konullar Var Zaten

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
bad arkadaşımın dediği konuları bir oku ılk kardeşim daha sonra ise sen oyunlarla ilgili öğreneceğin için vb.net programlama dili en kolayıdır bunla başlamanı tavsıye ederım ancak sabırlı olmalısın :) eğer web programlamaya merak salarsan veya hackıng e html yı bılmelısın :)

8 Haz 2014
81
0
Tamam Haklısında C++ Programlama Dilleri Felan Varmış Website Hackerliğine Çalışmayamı Başlayayım Ben Site Çökertmek İstemiyorum Yani Mantıklı Gelmiyor Açık Veriyorsun Para Kazanıyorsun Eyw Ama Birde Eğlenceli Şeyler Yapmak İstiyorum Arkadaşın Dediği Gibi Trainer Ama Uzun Sureli Oyun Açıklarını Nasıl Bulabilirim Felan Tamam Website Hackerliği Daha Mantıklıysa Çalışmaya Ona Başlayayım.

gazi05

Katılımcı Üye
24 Ağu 2011
323
0
C++City
Tamam Haklısında C++ Programlama Dilleri Felan Varmış Website Hackerliğine Çalışmayamı Başlayayım Ben Site Çökertmek İstemiyorum Yani Mantıklı Gelmiyor Açık Veriyorsun Para Kazanıyorsun Eyw Ama Birde Eğlenceli Şeyler Yapmak İstiyorum Arkadaşın Dediği Gibi Trainer Ama Uzun Sureli Oyun Açıklarını Nasıl Bulabilirim Felan Tamam Website Hackerliği Daha Mantıklıysa Çalışmaya Ona Başlayayım.

Kardeş sen diyonki programlama ögrencem sana tavsiyem kolaydan başla ben c++ ile başladim halen çalisiyorum bakalim :) ben memnunum c++ dan ama sen kolaydan başla vb ile falan algoritma mantigini ogren şimdi onemli 2 şey daha var makale okumayi seviyormusun bu şart sen 50 - 60 derslik bulursun youtubede istemedigin kadar var ama 50 derste sana temel ögretiyor gerisi senin emegin 2. Si ingilizcen ne seviyede her seyi Turk forumlarinda bulamazsin yabanci forumlardan falanda bilgi toplaman gerek sen bi ucundan başla eger sıkılmazsan devam edersin

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0

kardeşim eğer oyun açıklarında ılerlemek ıstıyosan dediğim gibi vb.net dilinde başlamalısın yoksa dırek c# dan baslarsın anlamazsın sadece zaman kaybı dedğim gibi zevkler tartışılmaz ancak sen hackerlığe başlarsan bırakamazsın bana göre .baslarsanda html dılını ogrenmelısın

f1raTo6

Üye
7 Ağu 2010
99
0
Yer Altı
Beyler Ben Bu Gun İyice Arastirdim Bilgisayar dilini Felan Ogrenip Hacker Olmak 3-4 Yil Aliyormus Bu Yuzden Bende Bu Kadar Sureyi Goze Aldim Ve Calisip Ogrenmeye Calisacagim Oncelikle İslemcim Win7 Hangi Programlama Dillerini Ogrenmeliyim. Hangi Hacker Turu Olmak İstiyorsun Diye Doracak Olursaniz İsmini Bilmiyorum Ama Ornek Vereyim Mesela Hani Bi Adam Var Wolfteamda Cold Hack - Eolflite Pro İsminde Hileler Yapmislar Onun Gibi Surekli Guncel Oyun Aciklari Bulup Hileler Yapmak istiyorum Hangi Dilleri Ogrenmeliyim Bi Yardim Edin Lutfen Lutfen Verebiliyorsaniz Nereden Egitim Alabilecegimide Yazarsaniz Sevinirim Ucretsiz Olursa Daha İyi Olur.
Bu arada mobilden Yaziyorum Kusura Bakmayin.

Lutfen OKUYUP GECMEYİN. :RpS_sleep:

Kardeşim Şimdi belki yaşın ufak, 3-4 yıl sonra bu dediklerini zaten yapcağını düşünmüyorum daha fazla olgunlaşırsın bu işlere tenezül etmessin. VB6 Giriş ders video arşivlerini bilgisayarına indir. Program dillerine böyle giriş yaparsın ama Bundan 5-6 yıl sonra ekmek yemek istersen Web dallarına yönel - sql - mysql kendini geliştirdiğinde php - seo olarak devam edersin. online oyun hilelerine şimdi hevesin var ama emin ol birkaç yıl sonra sıkılır yüzüne bakmazsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.