Gerçek Masaüstü 1,55 Standart Final (nasıl mı ne duruyon gırsene içeri bak hemen:D)

zatorettii

Katılımcı Üye
6 Eyl 2008
316
0
çanakkale
0e1b76657ac683f560283dc63712259f752c547a.jpg

Burada böyle bir özgün üç boyutlu masaüstü Windows XP ve Vista Alman geliştiricilerin kullandığı teklif olduğunu.

Programın özünde tamamen, üç yılında elemanları ile boyutlu uzay, düzenleme ve elementlerin sistemleştirme kullanmak üzere başka bir boyut veren masaüstü değişikliklerdir. Program çok renkli ve çok gösterişsiz bir. Birden çok monitör desteği, ses, surround yumuşatma, duvarlar, vb ışık, Temko, duvar kağıdı seçimi yönünde kontrolüdür Masaüstü elemanları kek üzerine krema, üç yönetimine boyutlu efektler, arka plan tablo faiz eklemek ek dekorasyonları ile (örneğin, yansıma veya gölge) verilir verilir. Sen simgeleri yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Bu sürümünde, gelişmiş keyfini işlevsellik. Bir duvar gibi kişisel duvar kağıdı seçerek gerçek masaüstü özelleştirme tasarım görüntü, tekrar gibi gelişmiş özelliklerini kullanmak-simgeleri boyutlandırma, klasörler halinde açılan dosyaları ve kamera açısını değiştirmek çok daha!

Özellikler:

# İşlevsellik

Simgelerin boyutunu değiştirme *
* Normal otomatik yönlenme simgeleri haline döndürmek
* Dosya adları otomatik olarak / in fade out
* Gösterme veya gizleme dosya
Doğrudan klasörler halinde dosyaları taşıyın *
* Pozisyonlar masaüstü simgeleri yedek
* Drag & Drop

# Performans

Birden Çok Monitör * Support
* 3D Ses
* Antialiasing seçeneği
* No performans kaybı zaman simgeler dinlenme altındadır
* Çok az kaynak kullanır
"Reality Motoru * Çok verimli teşekkür"

# Tasarım

* Yansıtıcı yüzeyler
* Birçok çöp sepeti stilleri
* Farklı temalar
* Simgeler çevrenin dinlenme yansıtacak yüzeyler
Olan tam ekran-etkinlik ile duvar, bir resim olarak görüntülemek için herhangi bir duvar kağıdı seçin *
* Farklı arka plan ve simge stilleri
* Entegre kendi grafik
* İleri ışık ayarlarını

Boyut: 4,89 Mb

Download | İndir - TurboBit

Mirror | Mirror - DepositFiles

Parola / Şifre: www.2baksa.net

evet arkadaslar yabancı bır sıtede rasgele buldugum bır programı sizlere sunuyorum hosuma gıttı dıyebılırım masaüstü nüzü hiç böle gormedınız emınım ben yukledım ve sok oldum :D gerı donusum kutusunu masa ustunde bır oraya bı buraya salladım durdum :D ilginç bırsey gorsellık ve efeck bakımından tavsıye edebılırım yazılar neden böle anlamsız dersenız " yukardakınden bahsedıyorum" dırek cevırı yaparak sundum sizlere ondan anlasılıyor ama :D bır tesekkur yeter

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.