Gerçek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vivido

Yeni üye
14 Ocak 2009
24
0
Merhaba arkadaşlar sitenizi az çok inceledim hatta bir kaç program indirdim videoları izledim kimi gerçek kimi yalan şöyle ki virüs programları görmüyor çalıştırabilirsiniz diyor saygıdeğer arkadaş ama virüsün kralı var.Bende nod32 var anında engelliyor işe yarayan programlardan bir tanesi scanner o da wan ipyi yazıyorum bulduklarından modemlerin içine giriyorum tabii ki belli şifrelerle onlarda kafamda bazısı modemini şifresini değiştirdiği için fabrika tarafından verilen şifreyi yemiyor neyse bu hack olayına yeni yeni atılmak istedim bunu da sizin sitenize üye olarak yaptım. Bu ilk adımımı attğımda aradığımı bulabilirim zannetmiştim ama maalesef olmadı aradığım bir kere karşı tarafa mail göndermek ve açar açmaz donanımını yakma bilgileri de lazım olur kardeş hack dediğin birazda tadını çıkarmak diyebilirsin bu konuyla ilgili olarak da verdiğiniz essentiol gibi programlarlada olmuyor adam paylaşıma birşey açmadıysa ne uyapacan zaten artık akıllandı herkes zorlaştı neyse modeme girdim fakat pc dosyalarına nasıl gireceğim onu anlatır ve yazılımını gönderirseniz memnun olurum. Bir çok site var hepside ekran kartı yakar yok anakart yakar üstüne birde hdd yi yak diyenler ve bazı kodlar yazanlar var olmuyorrrrrrr denedimmmmmmmmm onun için gerçek programları görmeyi sizlerden bekliyorum. Bu arada sizlerede yardımcı olabilirim elimden geldiği kadarı ile yapabileceğim bir şey varsa elbette :) şimdiden teşekkür ederim.Denemediğim sağlamlığından emin olmadığım programları göndermeyeceğim bundan emin olabilirsiniz sitenizi boşa işgal etmem.HACK ADIYLA SANIYLA HAKKIYLA YAPILANDIR.HER ZAMANDA ÖZ AMACINDAN DIŞARI ÇIKABİLİR BUNLARDA UFAK SIZINTILARDIR.TEDBİRİNİ ALDIKTAN SONRA BAŞINIZA BİR İŞ GELMEZ.

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
modemden masa üstüne erişebilmen imkansıza yakındır ancak rdp portunu açman gerekli ki açsanda işletim sisteminde o portun açık olarak seçilmesi gerekli aksi takdirde herhangi bi işe yaramaz

hack olayında ilerlemek istiyorsun ama beceremediğin için siteye sitem ediyosun:)

Web & Server Güvenliği bölümünde gerekl dökümanlar videolar mevcut.modem olayıylada ilgili sabit başlıkta video da mevcut.onlara başvur anlamadığın yerleri üst yönetimden yada deface team da bulunan arkadaşlardan pm ile yardım iste gerekli yardım yapılır.

iyi forumlar.konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.