gercekten acil internet baglanti sorunu

Shooter_

Katılımcı Üye
8 Nis 2009
740
0
c:/windows/system32
Arkadadlar internete baglanamiyorum modemde sikinti yok sadece google girebiliyorum
Googleda gezebiliyorum sadece baska aitelere giremiyorum bide youtube giriyorum ama video acmiyor wifi de de whatsapp girior bi tek ayni oda google tek girilior sorun nerde modem yeni aldim airties modem den yana sikinti yok aradim ayarlari yaptim ttneti aradim onlarda bizde hata yok diyor

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Arkadadlar internete baglanamiyorum modemde sikinti yok sadece google girebiliyorum
Googleda gezebiliyorum sadece baska aitelere giremiyorum bide youtube giriyorum ama video acmiyor wifi de de whatsapp girior bi tek ayni oda google tek girilior sorun nerde modem yeni aldim airties modem den yana sikinti yok aradim ayarlari yaptim ttneti aradim onlarda bizde hata yok diyor

modem de anahtar kelimeler diye filitlendirilme bölümü vardır orda Örnek : www.XXX.com gibi sitelere giriş engellemiş olabilir babacanım:)

Hakim Bey

Üye
7 Haz 2014
117
0
System32
Daha önceden dns ayarı yaptıysan onu kaldır malum bi aralar twitter,youtube kapandı ya....Dns ayarı halen açıksa sitelere girerken yavaşlama yapabilir veya hiç girmeyebilir.. Tabi diğer arkadaşların önerilerini de dikkate al... İyi forumlar...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.