Gerekli programlar aranıyor... YARDIM

24 May 2013
143
0
Manisa Soma
rkadaşlar kullandıgım interneti yan komşunun isteği üzerine ortaklaşa kullanmaya başladık
zxyel g-202 wireless usb adabter ile internetime bağlanmakta cok fazla bayt harcamayan bi kişiyim akk (adil kullanım kotası ) ayın sonuna dogru anca biterdi ama şifreyi verdigim gunden 3 gun sonra akk sınırını geçilmiş. internetimde fena bir yavaşlama mevcut, herhangi bir programla komşunun pcsini canlı izleyebilirmiyim, trojan gibi virüsler atmadan ve ona farkettirmeden birkaç yerde araştırdım desktopgate diye programla karşılaştım bu programı onerirmisiniz veya nasıl bir program kullanmalıyım veya yöntem ama farkında olmamalı sadece ekran izleyebilmem yeterli. komşumla pek yakın değilim konuşarak arayı bozmak istemiyorum pek, ama ciddi birşey varsa birşeyler yapmam gerekiyor benimde... yardımlarınız için teşekkurler .

bu arada wifiye kac cihazdan bağlandıgını ogrtenmek için ayrı bir program varmıdır yada yontem ve onları engellemenin yolu ?

modem markası zxv10 300 dur :drunk :(

23 Nis 2014
114
0
ERZURUM
Find any rogue laptops on your corporate network, and do something about it. Who Is On My Wifi will show you every computer on your network, notify you about the new computers, and allow you to block the intruders. Is someone using my wireless? Are employee’s plugging in home laptops on the corporate lan? Find out now with Who Is On My Wifi. It is an ideal internal security network monitoring system for your small to medium sized business.

Ortak ağdaki dolandırıcıları, sahtekarları, hackerları, casusları bulun ve hakkından gelin! Who IS On My Wifi programı ağınıza bağlanan tüm bilgisayarları ve cihazları gösterir, yeni bir bilgisayar bağlandığında sizi uyarır ve eğer isterseniz tek bir tıklama ile bu bağlantıyı engelleyebilirsiniz (kalıcı bloklama-ban). Eğer kablosuz internet ağınızı birilerinin gizli gizli kullandığından şüphe ediyorsanız, sizden izin almadan başkaları Wifi modeminize bağlanmışsa o zaman Who Is On My Wifi programını mutlaka indirip kontrol edin ve hepsini yasaklayın içiniz rahatlasın.

Program çok kalitelidir ve yaptığım testler sırasında bilgisayar kasmamış, yavaşlatmamış ve hata vermemiştir. Zaten bedava olduğu için kesinlikle bilgisayarınızda bulunmasını öneririm.

link:Kablosuz ağa (Wi-fi) gizli girenleri görme, izinsiz bağlananları bulma/tespit etme programı – Who Is On My Wifi | Hayat Rehberiniz

sayfada linkler var ordan indirebilirsin...

24 May 2013
143
0
Manisa Soma
kardeşim programı kurdum ücretsiz dediğin gibi gorunen 3 cihaz vardi biri benim diğer 2 si onun heralde onun kini banlamak istedim banlamak için kayıt olun dedi kayıt oldum ama banlamak icin ücret istiyor bunun crack sürümü gibi veya premium hesabları paylaşılmış olabilirmi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.