Gereksiz Banlar Çoğaldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr Green

Üye
24 Eki 2015
65
0
Merhaba arkadaşlar. Bu aralar gereksiz banların çoğaldığını bir çok arkadaşımız düşünüyor.
Şimdi bir yalaka çıkıp, Onun yetkisi var! Sanane! İstediğini Banlar! gibi cümleler kuracak.

Bir çok arkadaşım banlandı. Bazıları gereksiz, barıları ise gerekli.
Bence üst düzey yetkililerin, Banlama yetkisi verdiği kişilere dikkat etmeli.

(Yetkisi olan, Banlıyor.) Kendisini yüceltiyor.
Koltuk yarışı başladığına göre.. Herkes ona göre devranmalı diye düşünüyorum

Son düzenleme:

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Bunları böyle yazdığınıza göre gerekli ve gereksiz banlanan arkadaşları da yazın ona göre ona biz karar verelim.

İyi forumlar :)

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
Yeni acemiler forumu işgal ederken banların artması normaldir forum kurallarını oku diyoruz her gelene ama okuduklarını sanmıyorum açıkçası

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Değerli Asteğmenim,

Forumda birilerine ban vermek gerçekden kolay deģildir ve bir takım şartlar yerine getirilmeli. Banlanan üyeler neden banlandıklarını ve ne kadar bir süreliğine banlandıklarını bilmekteler.

Bizler sadece forumun seviyesini korumayı istemekteyiz.

Lütfen anlayışlı olun.

Yeri geldi yönetime ağır hakaret edenler oldu bu yönetim üyeleri bu şahıslar için ban talebinde bulunmadı - yeri geldi bu oldu. Ben bir kere bunu istedim: 10 saat boyu bir ban. Isteme nedenim bu üyenin bir tek bana değil, bir çok üyemize karşı ağır tavır ve incitici sözlerde bulunmasıydı.

Bizlerden şüphe duymayın, ister özelden bizlere ulaşın ve kaygılarınızı paylaşın. Dinleriz ve dinliyeceğiz. Bu bizim görevlerimiz arasındadır.

Saygılar
HABİR

Mr Green

Üye
24 Eki 2015
65
0
Değerli Asteğmenim,

Forumda birilerine ban vermek gerçekden kolay deģildir ve bir takım şartlar yerine getirilmeli. Banlanan üyeler neden banlandıklarını ve ne kadar bir süreliğine banlandıklarını bilmekteler.

Bizler sadece forumun seviyesini korumayı istemekteyiz.

Lütfen anlayışlı olun.

Yeri geldi yönetime ağır hakaret edenler oldu bu yönetim üyeleri bu şahıslar için ban talebinde bulunmadı - yeri geldi bu oldu. Ben bir kere bunu istedim: 10 saat boyu bir ban. Isteme nedenim bu üyenin bir tek bana değil, bir çok üyemize karşı ağır tavır ve incitici sözlerde bulunmasıydı.

Bizlerden şüphe duymayın, ister özelden bizlere ulaşın ve kaygılarınızı paylaşın. Dinleriz ve dinliyeceğiz. Bu bizim görevlerimiz arasındadır.

Saygılar
HABİR
Üstad sağol varol ben en iyi cevabı senden aldım

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Simdi forum kurallarını okumadan,bölüm kurallarını okumadan gelip adam ana avrat sövüyorsa,hakaret ediyorsa ya da bir çok uyarıya rağmen hala hareketlerine uygunsuz hareketlerine devam ediyorsa banlıyoruz.Ve hiç kimse haksız ban yemiyor.Ha başıma gelen bir olayı isim vermeden açıklayım.Bir arkadaşımız görüşünü belirttiği için banlanmıstı.Karşıt görüşlü olduğu için haksız ban atılmıs suan yönetimde olmayan biri tarafından.Banı açıp kendisini uyardım.Zaten haksız olduğunu düşündüğüm(z) banı açıyoruz.Merak etmeyin.Sadece konular ya da postlar üzerinden ban atmıyoruz.Zm veya pmlerden de hakaret edebiliyorlar.O yüzden bütün herşeyi göz önünde bulundurun böyle konular açmadan önce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.