#Geri Dönüş Şerefine 50 Site Hacked

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28

Thtson2.png

9x1hxd2.png

%C3%96zel_Kuvvetler_Komutanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1_Br%C3%B6vesi.png

Saldırı Timleri Adına Tarafımca 50 Site Hacklenmiştir.
İstediğimiz Zaman, İstediğimiz Yerde.!

Hacklenen Sitelere Gitmek İçin Tıkla.

ayrac.png

555niwp.jfif

4e18ief.png

4rybi7i.PNG
Ellerinize saglik (y) 👋

GökBörü.

Turan Ordusu Senior
20 Haz 2021
1,832
1,046
Kara Harp Okulu
sunucuların %50 i ölü durumda boş zone almışsın aynı şekilde aynı zoneu iki kere ekleyip 50 ye tamamlamışsın moderatörsün sözde ama kuralları bilmiyorsun maalesef
Boş Zone dediğin 4 aydır forumda yokum kardeşim işlerim yoğun olduğu için girmedim foruma sadece aktifsizlik gözükmesin diye konulara cevap yazdım zonelerin bir kısmı 4 ay önceki zonelerden bir kaçı Zone alıp konusunu acmadigim zonelerle duruyor aynı zoneden iki defa yazdın dedin insanlık hali toplu Zone aldığım için farketmemisim eleştiri yapmadan önce sonucunu düşünerek yap karşında 12 yaşında çocuk yok

GökBörü.

Turan Ordusu Senior
20 Haz 2021
1,832
1,046
Kara Harp Okulu
sunucuların %50 i ölü durumda boş zone almışsın aynı şekilde aynı zoneu iki kere ekleyip 50 ye tamamlamışsın moderatörsün sözde ama kuralları bilmiyorsun maalesef
Bu arada sana bişey ispat etme gibi niyetimde yok zaten tht nin yaş ortalamasina baktığımdan daha dünkü çocuk olduğun için benle polemiğe girme çok biliyorsan buyur sen yap 4 ay önceden alınmış zonelerlede konu açardım tek seferde 1000 site konusu o yüzden boş yapmada bı icraatini görelim ondan sonra gel polemiğe gir benle çoluk çocukla uğraşacak yaşı çoktan geçtim

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,659
1,503
🔱
Aynen bizim timden ayrılıp forum açmaya çalışan 16 yaşındaki çocuk söylüyor bunu bana abi şuraya nasıl saldiririz şunu nasil hackleriz diyen çocuk söylüyor bunları
Kiminle konuştuğunu bilseydin burada bunu demezdin :)
Tanımıyorsam kim olduğunun da bir önemi yok. Eğerki büyük biriyse çoktan beni bulmuştu zaten.Gökbörü hocam açıklamış tanımaya da gerek yokmuş arkadaşı.

GökBörü.

Turan Ordusu Senior
20 Haz 2021
1,832
1,046
Kara Harp Okulu
Eline emeğine sağlık.
eyvallah
eyvallah
Elinize Sağlık Hocam
teşekkürler
teşekkürler
teşekkürler
Tebrikler emeğinize sağlık
teşekkürler
eyvallah
Elinize sağlık hocam :)
eyvallah kardeşim <3
eyvallah cano
elinize sağlık...
teşekkürler
teşekkürler
Emeğine Sağlık
teşekkürler
Eline sağlık hocam, bunun nasıl yapıldığı hakkında bir konu gelirmi?
teşekkürler
<3
teşekkürler
Eline sağlık cano
eyvallah cano
Ellerinize saglik (y) 👋
eyvallah
teşekkürler
Ellerine sağlık abim🔥
sağolasın kardeşim <3
Elinize emeğinize sağlık ASLANLAR
eyvallah
eyvallah cano
Tsk dan 50 kill eline sağlık 😅
eyvallah cano siftahı attık
eyvallah
teşekkürler

TheKAY

Yeni üye
13 Şub 2023
45
20
egolu olmak bazen iyidir ama şu an çok bilmişlik taslamana gerek yok tamam en sensin dostum eline sağlık de geç kasma fazla.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.