Gerİ DÖnÜŞÜm Kutusundan Sİlİnen Verİlerİ Kurtarma...

KARTAL 33

Uzman üye
14 Eki 2007
1,123
30
YALNIZLIGIN TAM ORTASI...
Undelete Plus v2.9

Undelete Plus, geri dönüşüm kutusundan silinen dosyaları kurtarmak için yazılmış bir programdır. Program, tüm dosya sistemlerini (FAT12/16/32, NTFS/NTFS5) destekler ve CompactFlash, SmartMedia, MultiMedia ve Secure Digital kartlarından silinen resimleri geri getirir.
Undelete Plus, aşağıdaki işlemlerin yapılmasını sağlar:
# NTFS/NTFS5, FAT12/FAT16/FAT32 birimlerinden silinen dosyaları kurtarır.
# Windows 2000, Windows XP, Windows 98, Windows ME, Windows NT, Windows 2003, Windows Vista işletim sistemlerinden silinen dosyaları geri yükler.
Önemli Bilgi: Mükemmel bir geri yükleme için, aşağıdaki yönergeleri takip edin.
1-) Kurtarmaya çalıştığınız dosyayı geri yüklemeye çalışırken, kesinlikle disk birleştirme yapmayın.
2-) Küçük boyutlu dosyalar, daha kolay kurtarılır.
3-) Silinen dosyayı hemen kurtarmayı denemek, silinen dosyanın üzerine yazılma şansını azaltır.


Size: 1.06 mb
Homepage: http://www.undelete-plus.com/

İNDİR ALINTIDIR...
 

batu_c700

Yeni üye
28 Ocak 2008
1
0
:yoeme gıne saglık harbi gzl program ama bi tek şeyi anlamdım geri yukledıkten sora acılmıo onu nası yapcasss?:yaho1
 

durakxp

Yeni üye
31 Ocak 2008
1
0
ya abi ben yanlışlıkla resimlerimi cdye kesip attım sonra elektrik gitti elektrik gelince birde baktım cd bozukmus gitti güzelim resimler nasıl geri getirecem bu program işe yararmı
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.