Geri sayım kodu html

woax

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
709
1
Ankara
Dostlar baya araştırdım ama bulamadım.Güzel geri sayım kodu bilen varmı? Saat - dakika -saniye olablirse güzel olur.

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Buna baktım zaten ben istediğim gibi değil . Ayrıca ayarlayamadım ben burda sayacı.

Ne istediğini yazmamışsın ki sadece geri sayım sayacı var detay ver ki o zaman bizde ona göre bir şey önerelim. Ayarlamalık bir durum yok burada; sayacın hedef olarak girilmiş olan zamanını değiştirmek yeterli.

woax

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
709
1
Ankara
Ne istediğini yazmamışsın ki sadece geri sayım sayacı var detay ver ki o zaman bizde ona göre bir şey önerelim. Ayarlamalık bir durum yok burada; sayacın hedef olarak girilmiş olan zamanını değiştirmek yeterli.

Hocam verdiğin yerde 68 OD yazıyor o ne mesela ? Saat ve tarihi ayarladım çalışmadı ayrıca.Saat - dakika - saniye olan basit bir sayaç istiyorum.

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Hocam verdiğin yerde 68 OD yazıyor o ne mesela ? Saat ve tarihi ayarladım çalışmadı ayrıca.Saat - dakika - saniye olan basit bir sayaç istiyorum.

68 OD değil 680 d(day) yazıyor yani hedef süreye 680 gün var.

Bu alanı değiştirerek istediğin zamanı belirleyebilirsin.

Kod:
var countDownDate = new Date("Jan 5, 2020 15:37:25").getTime();

Sadece saat - dakika - saniye istiyorsanız;

Kod:
  d-o-c-u-m-e-n-t.getElementById("demo").innerHTML = days + "d " + hours + "h " + minutes + "m " + seconds + "s ";

bu alanı;

Kod:
  d-o-c-u-m-e-n-t.getElementById("demo").innerHTML = hours + " saat " + minutes + " dakika " + seconds + " saniye ";

olarak değiştirebilirsiniz.

Ayrıca UIKit countdown'da güzel bir seçenek. Buradan bakabilirsiniz.

d-o-c-u-m-e-n-t arasında ki '-' karakterini silmelisiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.