►►►Ghost Defender 2016 Takip Sistemi Yayınlandı! ◄◄◄

AlicanAKCA1

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
382
0
İzmir
Ghost Defender 2016 Takip Sistemi

5VrO9R.gif

Projem olan Ghost Defender 2016'nın Takip Sistemi'ni yayınladım arkadaşlar. Bu program ile anlık internete bağlı olarak program hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz. Yeni gelişmeler geldikçe programı tekrar indirmek zorunda kalmayacaksınız, güncelleme geldiğinde yazı internet üzerinden güncellenecektir.
Şunu söylemek zorundayım arkadaşlar bir kaç kişi tarafından yanlış anlaşılmış herhalde ben anlatamadım konuyu şimdi tamamlayayım dedim. Takip Sistemi, Ghost Defender 2016'da gelişen gelişmeleri küçük küçük güncellemeri gösteren bir programdır. Herhangi bir amacından sapma uygulaması değildir geçicidir, Ghost Defender 2016 çıkınca tabii ki kullanılmayacaktır. Amacı, merak eden kişilerin yararlanması için yapılmış bir uygulamadır. Yeni içerikler eklendi.

Ghost Defender 2016 Duvar Kağıtları [Tıkla]

Ghost Defender [Tıkla]
İndirme linki ve Virus Total aşağıdadır:

Dosya.co
Yandex Disk

Virus Total

Son düzenleme:

AfaSino

Kıdemli Üye
3 Eki 2015
2,686
0
Teknolojik
Eline Sağlık biraz daha bilgi verirsen daha iyi olacak :D ne işe yarar vb. ve ekran görüntüsü 2-3 tane daha atarsan tam olacak :)

AlicanAKCA1

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
382
0
İzmir
Eline Sağlık biraz daha bilgi verirsen daha iyi olacak :D ne işe yarar vb. ve ekran görüntüsü 2-3 tane daha atarsan tam olacak :)

Dostum şöyle bahsedeyim aşağıdaki programımın yeni sürümü olan 2016 sı çıkmak üzere. Bu program ile, bahsettiğim program hakkında aktif haberleri konudaki program ile alabilirsin.

Septerium

Yeni üye
8 Tem 2014
33
0

Bunu sormakta haklısın şahsen gereksiz buldum programı. Yani eğer, program ghost defender çıktığı zaman sana "program geldi indireyim mi" diyorsa güzel fakat sadece programla ilgili haberleri veriyorsa çok saçma ki birinin indirip ciddi ciddi takip edeceğini sanmıyorum. Düşünce güzel fakat sanırım bu sistemi yaptığın için heyecanlanıp paylaştın hemen. Biraz daha geniş düşün bak internetten veri çekebiliyorsun bunu haber için değil çok daha farklı şekilde kullanabilirsin, aklına gelmiyorsa neler yapabileceğin bana mesaj at bi kaç örnek veririm.

Bu programın nasıl yapıldığını merak edenler için vb.net olanını anlatayım
Bi siteniz olsun php formatında, neden php? çünkü içi tamamen boş olur html yaptığınızda bir sürü etiket vs. olucaktır önünüze taş koyar neyse bir tane de web browser ekleyin projeye. Webbrowser ın url kısmına siteniz.com/dosya.php yani php dosyasını tanımlayın. Sonra bir richtextbox ve bir button ekleyip buttona:
RichTextBox1.Text = WebBrowser1.D o c u m e n tText 'Burda boşluk yok site göstermiyor birleşince
yazın. Sonra mesela güncelleme sistemimi yapıyorsunuz?
buttonun devamına
Kod:
If Richtextbox1.Text = "Güncel" Then
MsgBox("Program Güncel") 
Else
MsgBox("Program Güncel Değil")
End If
yazın

AlicanAKCA1

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
382
0
İzmir
Bunu sormakta haklısın şahsen gereksiz buldum programı. Yani eğer, program ghost defender çıktığı zaman sana "program geldi indireyim mi" diyorsa güzel fakat sadece programla ilgili haberleri veriyorsa çok saçma ki birinin indirip ciddi ciddi takip edeceğini sanmıyorum. Düşünce güzel fakat sanırım bu sistemi yaptığın için heyecanlanıp paylaştın hemen. Biraz daha geniş düşün bak internetten veri çekebiliyorsun bunu haber için değil çok daha farklı şekilde kullanabilirsin, aklına gelmiyorsa neler yapabileceğin bana mesaj at bi kaç örnek veririm.

Bu programın nasıl yapıldığını merak edenler için vb.net olanını anlatayım
Bi siteniz olsun php formatında, neden php? çünkü içi tamamen boş olur html yaptığınızda bir sürü etiket vs. olucaktır önünüze taş koyar neyse bir tane de web browser ekleyin projeye. Webbrowser ın url kısmına siteniz.com/dosya.php yani php dosyasını tanımlayın. Sonra bir richtextbox ve bir button ekleyip buttona:
RichTextBox1.Text = WebBrowser1.D o c u m e n tText 'Burda boşluk yok site göstermiyor birleşince
yazın. Sonra mesela güncelleme sistemimi yapıyorsunuz?
buttonun devamına
Kod:
If Richtextbox1.Text = "Güncel" Then
MsgBox("Program Güncel") 
Else
MsgBox("Program Güncel Değil")
End If
yazın

Yahu bu nasıl bir düşünce ? Ghost Defender başlı başına bir programdır ve bana ait olup 2015 te çıkardım. Konuya gitmek için buraya tıklayabilirsin. Ayrıyeten sana söyleceklerim bitmedi. Düzgün düzgün bir şeyi anlamadan bakmadan araştırma yapmadan lütfen tek bana dahil değil tüm herkes'in konusuna yorum atma hakkına sahip değilsin. Bu sebeple sen ve senin gibilere yaptıklarımı açıklayayım:

Ghost Defender, başlı başına hiçbir şekilde kazanç sağlamayıp, sadece THT üyelerine mahsup olmakta. THT dışındakilerde indiremez anlamına gelmiyor, tabii ki indirebilirler. Şimdi sen demişsin ki ciddi ciddi takip edeceğini sanmıyorum demişsin. Evet, bu senin fikrin olabilir fakat diğer üyelerin senin gibi düşüneceğini sanmıyorum. Sen buraya yoldan geçen birinin "bu da ne ?" demesi anlamına geliyor. Ghost Defender önceki sürümleriyle birlikte oluşmuş yerel bir program. Eee zaten 2016 geldi. Bende hem programı geliştirmiş hemde yeni bir sürüm çıkartmış ve kendimi daha da geliştirmiş olurum diye bu sürüme tamamen programı 0 dan kodlayıp 2 aydır sürdürüyorum. Şimdi sen geliyorsun ki utanmadan bana kod öğretiyorsun, sen bana o yukarıdaki yazdığın zımbırtıyı programa dök ve ver bakayım benimki ile ilgisi var mı ? Bu tamamen çok yanlış bir düşünce ve bu düşüncen ile burada laf çokluğu yapıyorsun.

Şimdi gelelim bu konuya. Takip sistemi bir güncelleme programı değil, GHOST DEFENDER 2016'ın yapım sürecinde gelişen gelişmelerin yazıldığı bir yazı dizisini gösteren basit bir program. Ayrıca program ile ilgili bir iddiam da yok. Bu program güncelliği de göstermiyor. İşte şimdi buraya okumayıp araştırmayıp geldiğini gösteriyor. Senin dediğin işte VB.NET bilmediğinin bir kanıtı. Ve bu şekilde bana artislik taslamaya çalışıyorsun. Güldüm be dostum kodlarını görünce :) Senin yazdığın tamamen yanlış. İlk FTP Client oluşturacaksın, FTP Upload programıyla upload edip programına enjekte edip kodunu yapıştıracaksın. Neyse açıkçası bu yazıyı okuyacağını sanmayıp sona bakacağını da bildiğim için, ilk araştır, sentezle, öğren ve sonunda yorumunu yap :RpS_thumbup:

Son düzenleme:

Septerium

Yeni üye
8 Tem 2014
33
0
o kadar yanlış anlamışsın ki..öncelikle o kod ve güncelleme olayı sadece bir örnek. Hava atmak gibi bir niyetim de yoktu. Demek istediğim bir üye olarak "sadece yazıları almasın program çıkınca onuda indirsin" di. Fazla sapıtmışsın konuyu çok başka yerlere çekmişsin bu kadar yanlış anlaşılcağını düşünmedim :D ayrıca ben tamamen iyi niyetli yazdım fakat kodlarıma falan yanlış demişsin. o kodlar yanlış değil ve bu programla tamamen aynı işlevi çok daha güvenli ve kısa yoldan yapıyor.

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Yazmadan duramadım şimdi şu bir gerçekki ghost defender çıkmadan önce takip sistemi gibi bir not sayfasını oluşturman yanlış olmuş. Ancak tabii ki sıkı takipçilerin vardır ve illa ki merak edip bakılabilir. Arkadaş da zaten sadece takip sistemi değil aynı zamanda programın ineceği bir sistemin de eklenceğini söylemiş sanırım ki bu daha iyi olacaktır. Onun dışında çalışmanı merakla bekliyorum diyebilirim, forumda bu konuda insanlar gerçekten boş konulara gereğinden fazla önem verse de senin projenin gerçekten yararlı oalcağını düşünüyorum. takip sistemi gibi yardımcı arayüzler erine doğrudan programa odaklanmalısın bence. tekrardan kolay gelsin.

AlicanAKCA1

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
382
0
İzmir
Yazmadan duramadım şimdi şu bir gerçekki ghost defender çıkmadan önce takip sistemi gibi bir not sayfasını oluşturman yanlış olmuş. Ancak tabii ki sıkı takipçilerin vardır ve illa ki merak edip bakılabilir. Arkadaş da zaten sadece takip sistemi değil aynı zamanda programın ineceği bir sistemin de eklenceğini söylemiş sanırım ki bu daha iyi olacaktır. Onun dışında çalışmanı merakla bekliyorum diyebilirim, forumda bu konuda insanlar gerçekten boş konulara gereğinden fazla önem verse de senin projenin gerçekten yararlı oalcağını düşünüyorum. takip sistemi gibi yardımcı arayüzler erine doğrudan programa odaklanmalısın bence. tekrardan kolay gelsin.

Yorumun için teşekkürler öncelikle. Ghost Defender üstünde çalışırken durmadan aklıma gelip duruyordu ya bu insanlar bekleye bekleye sıkılmazlar mı diye ? düşünüyordum. Aklıma bu fikir geldi yaklaşık 10-15 dakika sürdüm ve paylaştım. Bu programa bağlı bir program değil açıkçası. Sadece geçici bir "Haber Günlüğü"

AlicanAKCA1

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
382
0
İzmir
Arkadaşlar program hakkında bir kaç önemli bilgicikler paylaştım. Bu program ile öğrenebilirsiniz. Önemli olduğundan ötürü buraya yazma gereksinimi duydum iyi geceler..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.