Gigabyte G41M-Combo (2.0) Tek Slot Ram Desteği Ne Kadar?

24 Şub 2019
245
2
Gigabyte G41M-Combo (2.0) anakart var 1 slotu bozuk diğerini kullanabiliyorum şuan. Tek slota 8 gb ram desteği var mı bu anakartta? Araştırdım ama kesin sonuca ulaşamadım. Bu anakart hakkında bilgisi,deneyimi olan yardımcı olsun lütfen.
Saygılar...

24 Şub 2019
245
2
Son düzenleme:

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
anadoluturku
anakart hem ddr2 hem ddr3 ram destekli ikiside 8 gb, ya
ddr2 4+4 takarsın, yada ddr3 4+4 gb takarsın toplam 8 gb olur,illa çok merak ediyorsan bios güncellemesi yapıp, tek 8 gb ddr3 ram takıp denemen, görüntü alırsan öyle kullan, DDR3 1333 (O.C.)/1066/800 MHz destekliyor, yani senin 8 gb ram bulup takıp deneyip bize haber ver bizde ögrenelim, inşallah destekler, anakartın modlu biosu varsa onu kur ozaman destekleme ihtimali artıyor, yada elindeki anakartı satıp farklı anakart almak ,ddr2 kullanma çok eski ddr3 gene iyi

24 Şub 2019
245
2
anadoluturku
anakart hem ddr2 hem ddr3 ram destekli ikiside 8 gb, ya
ddr2 4+4 takarsın, yada ddr3 4+4 gb takarsın toplam 8 gb olur,illa çok merak ediyorsan bios güncellemesi yapıp, tek 8 gb ddr3 ram takıp denemen, görüntü alırsan öyle kullan, DDR3 1333 (O.C.)/1066/800 MHz destekliyor, yani senin 8 gb ram bulup takıp deneyip bize haber ver bizde ögrenelim, inşallah destekler, anakartın modlu biosu varsa onu kur ozaman destekleme ihtimali artıyor, yada elindeki anakartı satıp farklı anakart almak ,ddr2 kullanma çok eski ddr3 gene iyi

Tamam hocam sağ ol. Malesef risk alamam şuan deneyimleyen birinden öğrensem iyi olurdu. 4gb uyumlu ddr3 ram alıcam slotu da bir ara tamir ettirmeye çalışırım artık. ddr2 alma demen iyi oldu o konuda kararsızdım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.