Gigabyte, Haswell ve 4K’yı avuç içine sığdırdı

prototyqe

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,207
0
Chicago İL
Gigabyte-BRIX-PC-02.jpg

Gigabyte, geçtiğimiz mayıs ayında satışa sunduğu ve ufak boyutları ile dikkat çeken BRIX isimli bilgisayarını güncelledi. Intel’in dördüncü nesil Haswell işlemcisi ile güncellenen bilgisayar, dört farklı işlemci seçeneğiyle geliyor. 1,4 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Intel Celeron 2955U işlemciden, 1,8 GHz (3GHz Turbo) hızında çalışan çift çekirdekli Core i7 4500U işlemciye kadar geniş bir yelpaze sunan bilgisayarda Intel HD4400 grafik kartı ve 16 GB’a kadar artırılabilen RAM desteği bulunuyor.
Wi-Fi, Bluetooth 4.0, iki adet USB 3.0, HDMI, mSATA, GbE LAN, mini DisplayPort, kulaklık girişi ve optik dijital ses çıkışı ise bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. HDMI üzerinden 4K çözünürlüklü ekranlarla uyumlu şekilde çalışan bilgisayarın boyutları 29,9 x 107,6 x 114,4 mm. Gigabyte, yenilenen BRIX’in satış tarihini ve satış fiyatını henüz açıklamadı. İddialar, bilgisayarın satış fiyatının 300 dolardan başlayacağını söylüyor.

Kaynak
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.