Gizlenmek için ne yapıyorsunuz ?

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Saklanıyorum :trl
Gizlenmenin tek yöntemi var: Ağzını sıkı tut ve kimseye güvenme.
Bunları yapmadıktan sonra istediğin kadar vpn, zombi, virtual os vs vs kullan. Kar etmez.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Kafamı Kuma Sokuyorum :trl

Şaka Şaka, Troll Bir Yana.. Bilgisayara VPN Kur -Pure VPN Tavsiyem-, Mac Adresini Değiştir -TMac Tavsiyem- Önbellek, Veri Temizlemek İçin Program Kullan -CCleaner Tavsiyem-. Yeterli Olacaktır :)

Vysion1453

Katılımcı Üye
10 Mar 2016
357
0
of Darkness.
Gizlenme mizlenme yok bam bam bam :trl
öncelikle vindovstan(windows) uzak dur, çöpe at :trl
linux abimizin yanında işe başla
proxy + vpn + tor kullan
fakat
yine 100% gizlenme olmuyorsun :trl

Son düzenleme:

searchengine

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
256
7
%100 Gizliliğe yakın olmak için neler kullanıyorsunuz?

Öncelikle selamlar

konuya şöyle bir açıklık getirmek istiyorum.

%100 gizlenmek kesinlikle yoktur kafa karıştırmak için vpn kullanabilirsin.Kullanılan cihazların vs vs mac adresinden tut sabit kullandığın hatta kadar bu bilgiler dökülebilir.Vpn ise sadece kafa karıştırır bu şekilde bulunabilirsin.

%100 gizlenmek için kullandığın ****ryelleri bir daha kullanmamak tek kullanımlık tutmak ve başka ağlara katulmaktdır özellikle ortak cafe veya geniş toplu ağ grupları bunlar çevrede bulunmaktadır.

Vpn + tor + linux bunlarda sana yardımcı olur kafa karıştırmada.Ama %100 gizlenmezsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.