Gizli Dosya Bulma Hakkında

ayaya

Üye
3 Ara 2015
152
0
bilgisayarımdaki fotoğrafları gizleyip c deki bir klasöre atmıştım ama şimdi bulamıyorum.bilgisayarda arama yaptığımda hiçbiri çıkmıyor.nasıl bulabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
1
8
Pandora
Aşağıda verdiğim yöntemleri uygularsanız gizli klasörünüzü gösterebilirsiniz.

1-) Başlangıç düğmesini, sonra da Denetim Masası > Görünüm ve Kişiselleştirme'yi seçin.

2-) Klasör Seçenekleri'ni, sonra da Görünüm sekmesini seçin.

3-) Gelişmiş ayarlar altında Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster'i ve ardından Tamam'ı seçin.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
bilgisayarımdaki fotoğrafları gizleyip c deki bir klasöre atmıştım ama şimdi bulamıyorum.bilgisayarda arama yaptığımda hiçbiri çıkmıyor.nasıl bulabilirim?

Merhaba değerli üyemiz, altta görünen resim gibi yaparsanız gizlenen dosyalarınızı bulabilirsiniz. Saygılarımla

Gizli dosya ve klasörleri göster : Göster

Korunan işletim sistemi dosyaları gizle : Tik kaldır>Onayla

LbL9rj.jpg

ayaya

Üye
3 Ara 2015
152
0
Aşağıda verdiğim yöntemleri uygularsanız gizli klasörünüzü gösterebilirsiniz.

1-) Başlangıç düğmesini, sonra da Denetim Masası > Görünüm ve Kişiselleştirme'yi seçin.

2-) Klasör Seçenekleri'ni, sonra da Görünüm sekmesini seçin.

3-) Gelişmiş ayarlar altında Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster'i ve ardından Tamam'ı seçin.

klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster de

Merhaba değerli üyemiz, altta görünen resim gibi yaparsanız gizlenen dosyalarınızı bulabilirsiniz. Saygılarımla

Gizli dosya ve klasörleri göster : Göster

Korunan işletim sistemi dosyaları gizle : Tik kaldır>Onayla

LbL9rj.jpg

yok hocam onu da denedim çıkmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.