Gizli haneli Mail adresini nasıl bulabilirim?

trandey

Üye
1 May 2016
245
0
Merhaba bir fake hesap var mail adresi tek kullanımlık mail ile açılmış mail adresini bulsam şifreyi değiştirebilirim ama bulamıyorum a********d@ diye gidiyor kullanılan tek kullanımlık mail sitesi 10 haneli açıyor ysni ortada 8 hane kalıyor bu 8 haneyi nasıl bulabilirim bununla ilgili bir ordaki 8 haneyi bruteforce gibi birşey yapabilir miyim ne yapmam gerekiyor bulmak için benim için çok önemli bir konu

Moderatör tarafında düzenlendi:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
150
New World
Merhaba,

Mail adresinde bu kapatma işlemi server komutlar aracılığıyla otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle ilgili mail adresinde ki bilgilere ancak çıkış yapılan server'a atak yaparak bulabilirsiniz. Bu atağı gerçekleştirebilmek için öncelikle SQL Server komutlarını öğrenmekten başlayabilirsiniz. Aşağıda ki konuda Temel SQL Komutları yer almaktadır. İlk adım olarak sayabilirsiniz;

Link ==> AXPA

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.