''Gizli Klasörleri Göster'' Seçeneği Çalışmayan Buraya

BLaCkWoRm-x

Uzman üye
27 Kas 2008
1,749
0
İstanbul Sokakları...
S.a arkadaşlar benim 1-2 ay önce gizli klasörleri göster seçeneğim çalışmıyordu.Bende ufak bı araştırmanın ardından bu yöntemi buldum.Belki aramızda gizli klasörleri göster seçeneği çalışmayan vardır dıye buraya açtım.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\
CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL

Burda en son “SHOWALL” yazan klasörü tıkladığınızda sağ tarafta “CheckedValue” adı altında bir değer göreceksiniz.Bu değer sizde muhtemelen “0¨ olacaktır.Siz onu “1¨ yapın.Kayıt defterını kapatın reset çekın ve hayırlı uğurlu olsun

Son düzenleme:
18 Tem 2007
112
0
arkadaşlar regedit ayarları pc için önemlidir..eğer orta düzeyde bir kullanıcı değilseniz hiç oynamayın derim..
daha basit yönetimi var bunun.. forumda verildi mi bilmiyorum ama combofix var indirip çalıştırın zaten gerisini kendisi hallediyor.. eğer yardıma ihtiyacınız olursa buralardayım:)

Son düzenleme:

metindemir1323

Yeni üye
22 Ara 2008
7
0
kardeş bence senin dediğinle hiç üğraşılmaz...Blackworm kardeşin verdiği bilgi kesinlikle işe yaradı...Çok teşekkürler...!

18 Tem 2007
112
0
kardeş bence senin dediğinle hiç üğraşılmaz...Blackworm kardeşin verdiği bilgi kesinlikle işe yaradı...Çok teşekkürler...!

işi kesin halletmek istiyosan benim sölediğim yöntemi kullanırsın.. yok ben tamamen haletmek istemiyoru ve ileri de pc'mde doğacak sorunlara karşı kendi sorumluluğumun kbl ediyorum diyorsan arkadasın seçeneğini uygularsın kardeşim.. ugrasılmaz diyipte insaların daha güvenli olan yoldan yapmalarını engelleme...benm verdiğim yöntemi yapmıcaksan , diğer konuyu arkadasa tşk edip onun yöntemini kullanacaksın..

BLaCkWoRm-x

Uzman üye
27 Kas 2008
1,749
0
İstanbul Sokakları...
arkadaşlar regedit ayarları pc için önemlidir..eğer orta düzeyde bir kullanıcı değilseniz hiç oynamayın derim..
daha basit yönetimi var bunun.. forumda verildi mi bilmiyorum ama combofix var indirip çalıştırın zaten gerisini kendisi hallediyor.. eğer yardıma ihtiyacınız olursa buralardayım:)

Arkadaşım, Eğer Kendı Bıldıgın Yöntemın Daha İyi Oldugunu Düşünüyorsan Konu Açıp Yayınla

SATkomandosu

Yeni üye
6 Mar 2007
16
0
bu yöntemi deniyorum ama sanırım spy var ve silemiyorum.refresh yapıldığında dware verisi 1 den 0 a dönüyor.yine de sağolun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.