Gizli Numara BULMA Kim Olduğunu Öğrenme. Geri DÖNDÜ!!

Mr Robot

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
706
1
EvilCrop.Inc
Merhabalar arkadaşlar öncelikle iyi forumlar GERİ DÖNMEME şerefine bugun sizlere genel olarak çogu kişinin bildigi TURK TELEKOM (AVEA) gizli numaradan arayanı bulmayı ve buldugunuz numaranın kim oldugunu ücretsiz bir şekilde veren siteyi sizlerle paylaşacagım anlatım tamamen bana aittir.
0lgZnW.png

Peki numarayı bulduk sıra kim oldugunu öğrenmeye beni arayan numara kim ?
118 80 Gibi birçok site bunları size ücret karşılıgı söylebilir . Kardeşim belkide hiç değmeyecek birisi neden para vereyim beleş yöntemi varsa neden para ödeyeyim kerizmiyim derseniz ise %80 sonuç veren site ile karşınızdayım ve kesinlikle ücretsiz.

NUMARANIN KİM OLDUGUNU BULMA TAKTİKLER .

Numaramız :
05355555555 diyelim
-Numarayı Kayıt Edip WP den kim diye bakabilirsiniz.
-Facebook arama kısmına numarayı yazıp facebook profili varmı kontrol edebiliriz.
-İnstagram'a girip rehberimdeki kişileri göster yapıp bakabilirsiniz.
-Messenger'a rehber ile sekronize edip bakabilirsiniz.

BAKTIM BAKTIM KARDEŞİM YOK DİYOR İSEN

Berker Canatar Sitemiz budur Siteye girip numarayı sorgulayabilirsiniz. Site aşırı saldırı altında kapanıp açılıyor bu biraz sıkıntılı şuan kapalı sabah açıktı fakat bu şekildede numaranızı yazıp sorgulama yapabiliyorsunuz.

EĞER FORUMDA BAŞKA ÜCRETSİZ SONUÇ VEREN NUMARA SORGULAMA VEYA BAŞKA TAKTİĞİ OLAN ARKADAŞLAR VAR İSE YORUM YAPARLARSA KONUMUZA EKLER VE GÜZEL BİR KONU OLUŞTURABİLİRİZ KONU KENDİ TARAFIMCA HAZIRLANMIŞTIR İYİ FORUMLAR.

Broj

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
451
1
Eline Sağlık Konuyu Sabah Açsaydın Belki Daha Fazla Görünürdü :D
118 80 Arama sebebim Benim İsimden Numara Bulabilmesi Böyle Bir,şey Varsa Çok İyi Olur :D

Mr Robot

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
706
1
EvilCrop.Inc
Eline Sağlık Konuyu Sabah Açsaydın Belki Daha Fazla Görünürdü :D
118 80 Arama sebebim Benim İsimden Numara Bulabilmesi Böyle Bir,şey Varsa Çok İyi Olur :D

Doğru diyosun öğlen vakitleri açmak lazım , isimden numara bulmayı da araştırıp post paylaşırım. Yakında burada olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.