Gizli numara öğrenme

MawiM

Üye
8 Şub 2015
64
1
Dünya
Arkadaşlar merhaba. Vodafone hattı kullanıyorum ve birisi beni gizli numaradan arıyor. Hattımı gizliye kapatmayı denedim kapatmıyo. Acaba bu kişi kim nasıl öğrenirim birde beni telefonda tehdit falan da ediyor lütfen bi çözüm bulursanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

p20yavuz02

Uzman üye
21 May 2016
1,792
0
Bileyim ?
polisi ara olmaz ise 911 i ara polise yönlendir kendini beni biri arıyor gizli numaradan tehdit falan ediyor bi operatörden bakarmısınzı de onlar alır bakarlar birşey olursa flana sana geri dönüş yaparlar
İyi Forumlar

EKIPVII

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
734
1
Arkadaşlar merhaba. Vodafone hattı kullanıyorum ve birisi beni gizli numaradan arıyor. Hattımı gizliye kapatmayı denedim kapatmıyo. Acaba bu kişi kim nasıl öğrenirim birde beni telefonda tehdit falan da ediyor lütfen bi çözüm bulursanız sevinirim.

Savcılıktan gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.

Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi ile gizli numaradan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz.
Gizli numaralı çağrıları almamak için Online Self Servis, Sesli Yanıt Sistemi ve SMS üzerinden işlem yapabilirsiniz.​

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz​

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için: GIZLI KAPAT yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046'yı arayabilirsiniz.​

İyi forumlar

MawiM

Üye
8 Şub 2015
64
1
Dünya
Savcılıktan gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.

Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi ile gizli numaradan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz.
Gizli numaralı çağrıları almamak için Online Self Servis, Sesli Yanıt Sistemi ve SMS üzerinden işlem yapabilirsiniz.​

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz​

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için: GIZLI KAPAT yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046'yı arayabilirsiniz.​

İyi forumlar

Abi yapıyorum ama bana mesaj geri geliyo diyoki Değerli abonemiz. Kullanmakta olduğunuz abonelik bu servisi desteklememektedir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.