Çözüldü Gizli Numaradan Arayan Kişi Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JaDNS

Yeni üye
21 Ağu 2017
20
0
Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam lütfen kusuruma bakmayın. Bizim ev telefonumuz sürekli olarak gizli numaradan aranıyor fakat arayan kişinin aynı kişi olduğunu biliyoruz. Biz gizli numaraları ev telefonumuzda nasıl engelleyebiliriz. Ev telefonumuz dikkat çekerim
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bangx

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
313
0
Eğer Türk Telekom kullanıyorsanız internet sitesine girin. Orda görüşmelerin dökümü olması lazım. Gizli de olsa numarayı görebilirsiniz. Daha sonra o numarayı engelleyebilirsiniz.
 

sbcNN

Uzman üye
21 Nis 2016
1,414
2
22
Ionia
Bildiğim Kadarıyla Telefon Sağlayıcınız Olan Şirkette Konuşma Dökümanlarını Kağıt Halinde Alabiliyorsunuz. Üzerinde Ne Zaman Kimin Aradığı Vb. Açık Olarak Mevcut.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.