Gizli profil instagram

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
ya o çöp o programı kullanması gerekirmiş e ben ne anladım bu işten adı üstünde gizli ama onlardan birnin kullanması gerekirmiş başka yok mu çöp yani o

Dediğin den tek kelime bile anlamadım, ve ben daha önce kullandım, baktığım hesaplar da gizli hesaplardı ve baktığım kişiler de bırak o programın adını bilip onu indirip kurmayı daha doğru düzgün internette araştırma bile yapmayı bilmeyen insanlardı, varsa daha iyi bir fikrin söyle konuyu paylaşan arkadaş yardım merkezine açmış hepimiz bilelim fikrini

forum125

Üye
27 Haz 2019
59
3
Bestwhoiz diye bir site vardı.

giriş yapamıyorum giriş yapılıyor diyor bekletiyor

dediğin den tek kelime bile anlamadım, ve ben daha önce kullandım, baktığım hesaplar da gizli hesaplardı ve baktığım kişiler de bırak o programın adını bilip onu indirip kurmayı daha doğru düzgün internette araştırma bile yapmayı bilmeyen insanlardı, varsa daha iyi bir fikrin söyle konuyu paylaşan arkadaş yardım merkezine açmış hepimiz bilelim fikrini

diyorum ki gizli hesap o programı kullanmamış ise bakamıyorsun öyle bi hata verdi program çöp diyorum bakılmıyor yani denedim az önce bakamadım hata veriyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
giriş yapamıyorum giriş yapılıyor diyor bekletiyor

diyorum ki gizli hesap o programı kullanmamış ise bakamıyorsun öyle bi hata verdi program çöp diyorum bakılmıyor yani denedim az önce bakamadım hata veriyor

%100 her hesabı açar diye bekleme ama çoğunlukla açıyor ve şuan gayet güzel çalışıyor. Tek sorun gün de 4 hak vermesi

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.