gizli sorusu bilinen mail adresini nasıl hackleyebilirim?

10 Eyl 2010
77
0
arkadaşlar benim ele geçirmek istediğim bir gmail adresi var. e postayı ve gizli soru cevabını biliyorum ama yinede ele geçiremiyorum. bana yardım edebilecek olan varmı ?

10 Eyl 2010
77
0
şifremi unuttum a basınca telefon girmezsem bazı bilgiler soruyor "en son ne zaman oturum açtınız" ve "hesabı ne zaman oluşturdunuz" diye burdan birşeyler çıkaramazmıyım ?

10 Eyl 2010
77
0
o bilgileri bilmiyorum maalesef. bunları öğrenemezmiyim peki ? veya google'a yardım maili atsam hesabım bu gizli sorum bu diye telefonumada ulaşamıyorum desem yardım ederlermi acaba ?

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Güzel soru sordu hiç denemedim ama büyük ihtimalle kabul etmezler geçenlerde bir arkadaşın mailinin şifresini bulamadık tel girmemiş.Dediğim gibi yeni sistem getirdiler bu taraz olaylar olmasın diye yalnız şöyle bir durum var onu dene bi
şifreyi unuttum>hatırladığınız son şifreyi salla tel isteyecek sende altta farklı yöntem dene var ona tıkla>hem onun mailini hemde bir sahte mail aç onu dene belki o şekilde senden forum doldurmanı isteyecektir bilgilerin doğruluğu çıkarsa yani o kişi sen olduğuna ikna edebilirsen kabul edip iletişim mailine mail göndereceklerdir olumlu yada olumsuz...

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
o bilgileri bilmiyorum maalesef. bunları öğrenemezmiyim peki ? veya google'a yardım maili atsam hesabım bu gizli sorum bu diye telefonumada ulaşamıyorum desem yardım ederlermi acaba ?

Kişinin Maili Hakkında Ayrıntılı Bilgileri Biliyorsan Belki Lakin Şuda Var Kişi Telefonunu Hesapla Bağlantıladıysa Örneğin 2 adımlı doğrulama gibi yapabileceğin bir şey yok malesef :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.