Gizli upload shell

teknodunya

Yeni üye
1 Ocak 2016
33
0
Birçok arkadaş için sorun olmuştur..

Benim için sorun olduğundan diyorum,hack sitelerine giriyorum (forumlara)
shell atıyorum içim rahat etmiyor.. bunun için 404 sheller var ancak onları da herkez biliyor
bunun üstüne kendim shell geliştireyim dedim...

Shell aslında çok basit bir mantıkla çalışıyor,shell.php?bak yazıyorsunuz upload bölümü geliyor
LOOVko.png

404.php?bak yapıyoruz ve shell geliyor bukadar basittir :)
Gyy8qr.png

Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

Zaten sunucuya atacaksınız ama ben yine virüs total linki koyayım
https://www.virustotal.com/#/file-analysis/MDYwMjFiY2FkMDUzMmRjMzQ5NjU2ZTQyZGJmYjY2M2U6MTUwOTE4NjU1Mg==
yararlı olduysa ne mutlu bana.. iyi forumlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.