Gizlilik sağlayacak en iyi VPN hangisi?

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
966
23
BJK
Şuan UrbanVPN kullanıyorum. Biliyorum, VPN gizlilik sağlamaz ama benim iyi bir VPN'e ihtiyacım var. Önerileriniz nedir?
Maalesef Vpnlerin Çoğu Güvenli Değil Önerebilecegim Hideman + Tunner Bear Suanlik İşini Görür / Gizlilik İçin Kendi VPN Sunucunu Kurabilirsin Her Ay Abonelik Ücreti Yerine Tek Seferde Bir Sağlayıcıya Ücret Vermek Daha Mantıklı / Ayrıca Yüksek Anonym Protokolüne sahip proxy serverlarınada Bağlanabilirsin

w1sd0m

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
699
631
𐱃𐰀𐰢𐰴
Şuan UrbanVPN kullanıyorum. Biliyorum, VPN gizlilik sağlamaz ama benim iyi bir VPN'e ihtiyacım var. Önerileriniz nedir?
Tüm VPN şirketleri veri akışı sağlıyor maalesef.
Pazarda en azından diğerlerinden daha güvenilir diye görülen iki isim verebilirim;
"CyberGhost, ExpressVPN"
Tabi bunlar kullanıcıların puanları. Tek başına bir VPN kullanmanın riskli olduğunu düşünüyorum.

kebelek87

Üye
8 Ara 2007
66
25
Kesinlikle Cloudflare'ın sağladığı Warp'ı kullanmanı tavsiye ederim. Gizlilik, Güvenlik, Sınırsız kullanım ile açık ara farkla en iyi ücretsiz hizmet. Şiddetle tavsiye ederim.

İyi forumlar.

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,784
2,704
Liman
Proton Vpn kullanıyorum Log kaydı tutmuyor
protonmail ile aynı şirket mi bilmiyorum fakat
sözde e mailleri de gizli...

yakın zamanda yaşanan bir olayda protonmailin verileri devletlere verdiğini okumuştum.
neredeyse her vpn log tutar ayrıca.

hiç bir vpn' e güvenmemekle beraber tor kullanmanı tavsiye edebilirim.

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Şuan UrbanVPN kullanıyorum. Biliyorum, VPN gizlilik sağlamaz ama benim iyi bir VPN'e ihtiyacım . Önerileriniz nedir?
Merhaba değerli forum üyesi ;

VPN değilde
tor ağını kullanmanı öneririm tor ağı gizlilik acısından en iyisi diyebilirim ..
Eğer illaha VPN kullanacağım diyorsan ;
ücretsiz olmasını istiyorsan ----->
Vpnbook
ücretli ise -----> NordVPN

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.