GM E-Tab 5 USB sorunu yardıma ihtiyacım var.

7 Haz 2023
73
27
24
İSS
Merhaba soracağım bir konu var Şimdi fatih projesinde verilen e tab5 var elimde twrp ile rootlamıştık önce site ve uygulama erişim sıkıntıları olduğu için yapmıştık bunu sonra orijinal yazılım normalleştirilmiş onu yükleyecektim bilgisayarda hazır herşey USB bağlantı sorunu yaşadım her yolu denemiştim en son tüm dosyaları yedekleyip cihaz içindeki herşeyi yazılım dahil twrp konsolundan temizledim USB normalleşir düşüncesiyle ardından tuşa basınca general Mobile yazısında kalıyor ilerleme yok twrp konsolu açılabiliyor ancak(cihazı çökerttim anlaşılan) içindeki herşeyi sildiğim için hiçbirşey yükleyemiyorum USB bağlantısını hâlâ sağlamıyor bilgisayardan erişim yok cihaza çıldırdığım için 2 yıldır elimi sürmedim ancak şimdi THT için kullanmayı düşünüyorum bu cihazı bilgisi olan yardımcı olabilecek varmı yine şaşırdım ne yapacağımı.
USB bağlantı sorununu çözebilirsem gerisi kolay olacak

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,114
23
348
Merhaba soracağım bir konu var Şimdi fatih projesinde verilen e tab5 var elimde twrp ile rootlamıştık önce site ve uygulama erişim sıkıntıları olduğu için yapmıştık bunu sonra orijinal yazılım normalleştirilmiş onu yükleyecektim bilgisayarda hazır herşey USB bağlantı sorunu yaşadım her yolu denemiştim en son tüm dosyaları yedekleyip cihaz içindeki herşeyi yazılım dahil twrp konsolundan temizledim USB normalleşir düşüncesiyle ardından tuşa basınca general Mobile yazısında kalıyor ilerleme yok twrp konsolu açılabiliyor ancak(cihazı çökerttim anlaşılan) içindeki herşeyi sildiğim için hiçbirşey yükleyemiyorum USB bağlantısını hâlâ sağlamıyor bilgisayardan erişim yok cihaza çıldırdığım için 2 yıldır elimi sürmedim ancak şimdi THT için kullanmayı düşünüyorum bu cihazı bilgisi olan yardımcı olabilecek varmı yine şaşırdım ne yapacağımı.
USB bağlantı sorununu çözebilirsem gerisi kolay olacak
videodaki işlemleri dene yorumlara göre işe yarıyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.