Çözüldü Gmail adresimi kabul etmiyor :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xuninvited

Üye
29 Tem 2017
167
0
Gmail adresimi girmeye çalışıyorum ama böyle bir hesap yok uyarısı çıkıyor telefon giriyorum onuda kabul etmiyor ama hesap şifre sıfırlama yolladığımda gmailim çıkıyor anlamıyorum şifrede sıfırlayamıyorum lütfen yardım eder misiniz? neden oluyor böyle :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Merhabalar işlemleriniz sırasında hata oluşmuş olabilir aşağıdaki adımları uygulayınız:
Şifre değiştirme veya sıfırlama
Şifrenizi güvenlik nedeniyle değiştirebilir veya unuttuysanız şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Google Hesabı şifreniz, Gmail ve YouTube gibi birçok Google ürününe erişmek için kullanılır.

Şifre değiştirme
Hesabım sayfasında oturum açın.
"Oturum açma ve güvenlik" bölümünde, Google'da Oturum Açma'yı seçin.
Şifre'yi seçin. Tekrar oturum açmanız istenirse oturum açın.
Yeni şifrenizi girin ve Şifreyi Değiştir'i seçin.
Şifre sıfırlama
Hesap desteği sayfasına gidin.
Talimatları uygulayın. Hesabın size ait olduğunu teyit etmek için bir dizi sorulur ve ardından e-posta adresinize bir ileti gönderilir. E-posta almadıysanız:
Spam veya Toplu Posta klasörlerinize bakın.
[email protected] adresini adres defterinize ekleyin.
Başka bir e-posta isteyin.
Kaydolmak veya hesabınızda oturum açmak için kullanmış olabileceğiniz tüm e-posta adreslerini kontrol edin.

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Gmail adresimi girmeye çalışıyorum ama böyle bir hesap yok uyarısı çıkıyor telefon giriyorum onuda kabul etmiyor ama hesap şifre sıfırlama yolladığımda gmailim çıkıyor anlamıyorum şifrede sıfırlayamıyorum lütfen yardım eder misiniz? neden oluyor böyle :(

Eğer gmailini telefon numarana bağladıysan şifreni oradan değiştirebilirsin Böyle bir durum olması mümkün değil yani doğru telefona baktığına emin ol belki başka tanıdığının telefon numarasını bağlamışsındır ?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.