Gmail E-posta şifresi

oso15

Üye
27 Ağu 2009
55
0
maalesef aptal gibi bunları eklemeyi unutmuşum. eski şifremi hatırlıyorum. gmail kurtarma kısmında bilgileri dolduruyorum en az 7-8 kere denedim ama kabul etmiyor

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,909
1,249
Merhaba, kurtarma e-postası ya da telefon numarası yok ise geri almanız olanaksız. Fakat bir cihazda uzun süreli Gmail oturumu mevcut ise cihaz tanıma gösterebiliyor her cihaz için oluyormu bilemem. Gmail kurtarmadan da yanıt alamıyorsanız yapacak bir durum bulunmuyor. Bi Gmail e Kurtarma e postası her zaman gereklidir bilginize.

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep
Merhaba bu gibi durumlarda Google'a mail atmanız gerekiyor. Hesaptan atıldığınız tarih , cihazınız , eski şifreniz , e postanız bunlar için yeterlidir. Daha sonrasında Kimlik Onayı için sorular sorup bir şeyler isteyecekler bu işlem %80 işe yaramaktadır ancak %20 lik kısmada denk gelebilirsiniz. Geçmiş olsun...

Eronmay

Moderasyon Ekibi Direktörü
18 Tem 2016
4,273
1,036
Merhaba,
Merhabalar,*

Bu probleminizle ilgili Google Forum'a ulaştığınız için teşekkür ederim. Hesabınız çalınıp kurtarma e-postası ve telefon numarası değiştirilmiş olsa bile güvenlik sorusu olarak sorulan hesabın ilk açılış tarihi ve son kullandığınız şifre gibi hesap kurtarma sorularının değiştirilmesi mümkün değildir. Aşağıdaki adımları izleyerek tekrar hesabınızı kurtarmanızı öneririm. Sorulan tüm sorulara olabildiğince doğru yanıtlamanız çok önemlidir.*

1.*Adım:*g.co/recover*adresinden Hesap Kurtarma Aracı'nı ziyaret edin.*2.*Adım:*Şu anda oturum açmış olduğunuz cihazdan veya daha önce hesapla kullandığınız cihazdan kurtarma işlemini gerçekleştirmenizi öneririz.3.*Adım:*Kurtarma seçenekleri ayarladıysanız bunları kullanmanız istenecektir.4.*Adım:*Tüm soruları bilginiz dahilinde en iyi şekilde yanıtlayın. Soruları cevaplamanız istenmeden önce kurtarma seçeneklerine hâlâ erişiminiz olduğundan emin olmak için size bir doğrulama kodu gönderilir.5.*Adım:*Herhangi bir kurtarma seçeneği ayarlamadıysanız size ulaşmak için kullanabileceğimiz bir iletişim e-posta adresi sağlamanız istenecektir. İletişim e-posta adresine bir doğrulama kodu gönderilecektir.6.*Adım:*Doğrulama kodunu dikkatlice ekrana girin.7.*Adım*:*"Bu kişinin siz olduğunu doğrulayamadık" diyen bir mesaj alırsanız, "1.*Adım"a dönerek kurtarma işlemini tekrar denemeniz gerekir. Lütfen olabildiğince fazla bilgi verin.

Hesabınızı kurtarmak için izleyebileceğiniz tek yolun bu olduğunu*lütfen unutmayın. Bu adımlardan herhangi birini tamamlamada sorun yaşarsanız, Yardım Merkezimizde*hesap kurtarma adımlarını tamamlamak için ipuçlarını*bulabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.