Gmail güvenlik kontrolünde bağlı cihazıma Rusya diyor?

KaiLawliet03

Yeni üye
27 Ocak 2019
24
7
Selamlar, birkaç gün önce bir Rus trojan ile bilgisayarımı hacklemişti. Ama bilgisayarı formatladım defalarca antivirüs taraması yaptım ve çoğu çalışan programları tek tek dosya konumuna gidip imzalarına bakıp virustotale atıp baktım.

Formattan sonra bir şeyler indirirken birkaç dakika bilgisayarı yalnız bıraktım ve ekran koruyucusu çalışmıştı. 5 dakika sonra ekran koruyucusu kendiliğinden kapandı sanki mouseyi oynatmışım gibi. Bende internet kablosunu çektim. Yine birkaç dakika sonra bilgisayar kendi kendini yeniden başlattı. Format yüzünden mi yeniden başlattı emin değilim.

Her neyse, google hesabıma girdiğimde güvenlik kontrolü ayarlarına bakarken şöyle bir görüntü gördüm.

w3VolV.png

Bu windowsun aktif olduğunu söylüyor ama Rusya yazıyor. Bu gmailin sistem hatası mı yoksa iplerimden dolayı mı bilmiyorum bilgisi olan birisi bilgilendirirse çok yardımı dokunur.
Ayrıca farklı bir gmail hesabımda aynı güvenlik kontrolü ayarlarına baktığımda Rusya yazmıyor, Türkiye yazıyor.

İyi forumlar dilerim herkese.

Moderatör tarafında düzenlendi:

llslowll

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
363
4
Üst Düzey
Tamam bende öylebişi gösterse önceliğim şifremi değiştirmek olur tel no.ve kurtarma epostasınada bakarım değişiklik olmuşmu olmamışmı diye
Sıkıntı etme bence .

Artık arap sitelerini bıraktım hedef rus siteleri ->>>>>>>>>>>>>

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.