gmail hesabı ile ne yapılabilir ?

karamsar632

Katılımcı Üye
30 May 2014
415
0
Nereye..
Sa elimde birinin gmaili var biliyorsunuz android telefonlar play storeye girmek için gmail hesabı istiyor bu gmail hesabı ile play storede indirdiği uygulamaları yani neler indirdiyse telefonda neler yaptıysa whatsapp gibi indirdiği uygulama geçmişi gibi şeyleri görmek mümkün mü ?

karamsar632

Katılımcı Üye
30 May 2014
415
0
Nereye..
Eğer yedekleme yaptıysa bazı şeyleri görebilirsin whatsapp mesajlarıda dahil , adres defteri felanda görebilirsin ayriyetten

Whatsapp yedeklemeyi biliyorum fakat yedeği gmaile gidiyor mu onu bilmiyorum whatsapp yedeklemesi telefonda whatsapğ dosyalarının birine geliyor. Bu gmail hesabı cahil biraz eğer yedekleme yapnadıysa sonuç sıfır yani öyle mi

BAMSI

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,283
2
Nereye..
G-mail android device manager ile yer tespiti yapabilirsin,telefonu kilitleyebilirsin ayrıca telefonda zil sesi açabilirsin kardeşim.Telefondan bazı izinler verilmesi gerekiyor diye biliyorum yalnız

karamsar632

Katılımcı Üye
30 May 2014
415
0
Nereye..
Ne indirdiğini görebilirsiniz. Hatta " Anroid Cihaz Yôneticisi " ile telefonunu kilitleme, sıfırlama ve zil çaldırma gibi işlemler yapılabilir.

Kesin olıyor mu üstad bı dediklerin dalga felan değil dimi

G-mail android device manager ile yer tespiti yapabilirsin,telefonu kilitleyebilirsin ayrıca telefonda zil sesi açabilirsin kardeşim.Telefondan bazı izinler verilmesi gerekiyor diye biliyorum yalnız

Bamsi üstad yanlış anlama ama bunlar oluyor dimi dalğa felan değil

Gerekli izinler verilmeyeceği için hiçbirini yapamazsın :)

Teşekkür ederim kardes yardımcı oldupun için

oktapus12

Üye
22 Eki 2015
87
0
Birsürü şey mesala Driver var dosyalarını yükle ve sakla..
YouTube Hesap kur popiler ol :D
AdSense Site kur link ver Para Kazan :D
google +1 ile milleti çaktırmadan taciz et :D
ben Teşekkürümü isterim okadar şey yazdık amk :D

\\ihbar edildi..

Konuya gelirsek hesabı bir android telefona ekle google play'e gir ekranı sol tarafından sağa doğru kaydır orada gmail hesabını seç hack'lediğin hesabı seç ve Uygulamalar ve oyunlarım yazar oraya tıkla ve tümü kategorisine git daha önce indirdiği oyunlarının listesi çıkar :)

Son düzenleme:

karamsar632

Katılımcı Üye
30 May 2014
415
0
Nereye..
\\ihbar edildi..

Konuya gelirsek hesabı bir android telefona ekle google play'e gir ekranı sol tarafından sağa doğru kaydır orada gmail hesabını seç hack'lediğin hesabı seç ve Uygulamalar ve oyunlarım yazar oraya tıkla ve tümü kategorisine git daha önce indirdiği oyunlarının listesi çıkar :)

teşekkür ederim yardımın için

Whatsapp yedegi drive a gider arama geçmişini öğrenebilirsiniz şansınız varsa fotoğrafları bile yedeklemiş olabilir
teşekkürler fotoğraflar malesef yok drivere bakmam lazım :)
Benim cihazımda oto. onay veriliyor.

teşekkür ederim kardesim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.