Gmail hesabım calındı !!!

Habipgunduz

Yeni üye
17 Nis 2020
9
2
uzun zamandır kullandıgım gmail hesabım calındı uzerınde olan numaramı degıstırdıklerı ıcın gerı alamıyorum rica etsem yardım eder mısınız ???
butun hesaplarım o maile baglı yardım edermısınız ..

GoldenBow

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
483
209
kurucu mail veya bağlı olduğu telefon ile onaylayabilirsiniz. onun haricinde eğer bunlara da erişiminiz yok ise destekle iletişime geçerek size sorulan sorulara doğru cevaplar verirseniz hesabı geri alabilmeniz mümkün.

Habipgunduz

Yeni üye
17 Nis 2020
9
2
Olmuyor olmuyor hepsini denedim kurucu telefondan denedim zaten hepsini olmuyor bana yüksek derecede bilen biri lazım ki alalım çünkü benim hesabım çalındı bütün bilgiler değişti artık kendi hesabımı geri çalmaya çalışıyorum denemediğim bişey kalmadı bilen biri yardım etsin ya

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.