gmail hesabıma birşeyler oluyor

Gidi11

Yeni üye
13 Eyl 2022
12
2
Dün yeni Gmail hesabı açmama rağmen durduk yere şifre değişiyor 2 dakika da bir sonra şifreyi yine değiştiğimde gmaile saçma sapan email geldi temin ve e posta da şöyle yazıyor ölümü bir gün herkes tadıcak ve anlamadığım şey şu beni ölüm ile tehdit eden kim ve kimin nesi veya benden ne istediği ve sadece buda değil 2 gün önce mı ne oyun oynarken telefon da oyun kendini sıfırladı 1 2 defa ve bundan korkmaya başladım ve annem de birşey söyleyemedim ve hala korkuyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum ve bu saçma gerçekten biliyorum ama dün den beri gözüme uyku girmedi ve saat 4 5 gibi kalktım şuan o Gmail den sonra uyuyamadım gerçekten ne yapmalıyım biliyorum

DarkNESS90

Üye
23 Ocak 2019
131
8
dust_2
Dün yeni Gmail hesabı açmama rağmen durduk yere şifre değişiyor 2 dakika da bir sonra şifreyi yine değiştiğimde gmaile saçma sapan email geldi temin ve e posta da şöyle yazıyor ölümü bir gün herkes tadıcak ve anlamadığım şey şu beni ölüm ile tehdit eden kim ve kimin nesi veya benden ne istediği ve sadece buda değil 2 gün önce mı ne oyun oynarken telefon da oyun kendini sıfırladı 1 2 defa ve bundan korkmaya başladım ve annem de birşey söyleyemedim ve hala korkuyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum ve bu saçma gerçekten biliyorum ama dün den beri gözüme uyku girmedi ve saat 4 5 gibi kalktım şuan o Gmail den sonra uyuyamadım gerçekten ne yapmalıyım biliyorum
Ustam cevap çok basit. Rat yemişsin bir yerden o da seni trollüyor. Bu durumda yapacağın şey telefonu antivirüsle bi güzel taratıyorsun. Gmail hesaplarının hepsine 2 faktörlü doğrulama koyuyorsun. Cihazı yedekleyip sıfırlıyorsun. Bunları yapmadan önce interneti kapat ki bağlanamasın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.