gmail hesap açma Çok Acil

kurthan25

Yeni üye
17 Haz 2010
9
1
Gmail Hesabı açmak için artık sadece numara onayı isteniyor ve benim gmail açmam gerekiyor yüklü miktarda iş için ama açamıyorum yardım edecek kimse yok

srelenka

Katılımcı Üye
24 Tem 2014
855
0
kardeş textnow diye bir site var ordan numara alabiliorsun detaylar için msj at sana yardımcı olacam

xuninvited

Üye
29 Tem 2017
167
0
bende de bir zamanlar aynı sorun vardı açtıktan sonra tarayıcı geçmişini sil her şeyini sil ama şifreler felam sonra interneti kapat aç tekrar girdiğinde hiçbir sorun yok :)
*zaten 1 kişi konunun yeri yanlış olduğunu söylemiş post kasmayın yanlış yerde olabilir. cevap bulmaktansa konunun yeri eleştiriliyor ihbar edin taşınsın ?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.