Gmail/mail ele geçirme

ayko54

Üye
23 Eyl 2016
157
0
Trabzon
BEYLER KİMSE KEYLOG TROJEN AT DEMESİN BEN BURDA HİÇ BU YÖNTEMLERİ BULMADAN ELE GEÇİRME YOLU ARIYORUM ADAMLAR ÜNLÜLERİN ELE GEÇİYOR BENDE ARKADAŞLARIMIN VE ÇEVREMDEKİLERİN DENİCEM:q

cebom123

Yeni üye
12 Tem 2010
6
0
Bunu arkadaşın dediği sosyal mühendislik ile halledebilirsin ama ünlülere ulaşmak o kadarda kolay değil ya googlede açık bulursun gmail adresini patlatırsın yada yazıcısı vardır artık ne yaparsın bilmiyorum sosyal mühendislik ile uçurursun ama dediğim gibi onlara ulaşman zor ilk önce kolay hedeflerden başla sakın deme 2dk sosyal mühendislik yapayım facebook hesabı google hesabı gelsin sabretmek sosyal mühendislikte birinci kural unutma ilk önce baya bir bilgi topluyacaksın hepsinden saldıracaksın kanına kadar gireceksin gerekirse onun için bazı zararlara gireceksin.Ama sonu çok tatlı oluyor

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Üstad 8. seviye illuminati bilişimcisi olanlara söylediğimiz sır var ama, locadan bildirim gelmedi, sen 8. seviye değilsin daha büyük ihtimalle.

İlluminati için bir şeyler yap, 8. seviyeye gel açıklayayım sana nasıl yapıldığını..

... Yani uzun lafın kısası yok öyle bir şey. Olsa da, bulan kişi gerizekalı mı önüne gelen forumda paylaşsın da 3 günde kapatsınlar açığı?

ayko54

Üye
23 Eyl 2016
157
0
Trabzon
Üstad 8. seviye illuminati bilişimcisi olanlara söylediğimiz sır var ama, locadan bildirim gelmedi, sen 8. seviye değilsin daha büyük ihtimalle.

İlluminati için bir şeyler yap, 8. seviyeye gel açıklayayım sana nasıl yapıldığını..

... Yani uzun lafın kısası yok öyle bir şey. Olsa da, bulan kişi gerizekalı mı önüne gelen forumda paylaşsın da 3 günde kapatsınlar açığı?

kardesim ögrenmeye geldik biz zaten büyüklerde gözümüz yok mesela arakadaş hakkında tüm bilgilere sayibim fakat hala elegeçiremioyrum gmailini bi yol gösterecek büyük aradım

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
kardesim ögrenmeye geldik biz zaten büyüklerde gözümüz yok mesela arakadaş hakkında tüm bilgilere sayibim fakat hala elegeçiremioyrum gmailini bi yol gösterecek büyük aradım

Ben de aylar boyunca herhangi bir aparat veya alet olmadan, zihin gücüyle uçmanın yolunu aradım da bulamadım.. sence neden? Çünkü öyle bir şey yok. Söylentiler olur arada "bilmemnerede zihin gücüyle uçan olmuş", "Rusya'da deneyini yapıyorlarmış", "bende kitabı var" ve hatta "ben yapıyorum"... Ama öyle bir şey gerçekte yoktur.

Aynı şekil... Üstad, bilen kişiler sana yok diyorsa yoktur. Var diyen seni kandırıyordur.

Engin1989

Uzman üye
25 Şub 2014
1,172
0
Bu yakın bir arkadaşında olsa basit bir durum değil en güvensiz gmail bile olsa sosyal mühendislik lazım yada rat yani kısacası 2 sinden birisi ya telefon numarasıyla birşeyler yapıcaksın arkadaşınsa telefonu eline ala bilirsin hemen bi mesaj yollayıp kodu alıp gire bilirsin mesela yoksa çok zor

alperfb18

Uzman üye
27 Şub 2016
1,796
0
London

:) abi müthişsin ya ama bu da sır olmak zorundaydı

ayko54

Üye
23 Eyl 2016
157
0
Trabzon
Ben de aylar boyunca herhangi bir aparat veya alet olmadan, zihin gücüyle uçmanın yolunu aradım da bulamadım.. sence neden? Çünkü öyle bir şey yok. Söylentiler olur arada "bilmemnerede zihin gücüyle uçan olmuş", "Rusya'da deneyini yapıyorlarmış", "bende kitabı var" ve hatta "ben yapıyorum"... Ama öyle bir şey gerçekte yoktur.

Aynı şekil... Üstad, bilen kişiler sana yok diyorsa yoktur. Var diyen seni kandırıyordur.

Hersey ici saol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.