Gmail Şifre Kırma %100 - Brute Force

relaxy5

Yeni üye
30 Ağu 2009
20
0
Merhaba arkadaşlar,
Gmail hesaplarının aslında ne kadar güvensiz olduklarını hep beraber görelim...
Bunun için Ubuntu İşletim Sistemi (Live Cd' de iş görür) ve Hydra'yı yüklememiz gerekecek...
Bu yöntemle isterseniz unuttuğunuz hesabınızın şifresini kırabilir veya sağlam bir wordlist ile hack denemeleri yapabilirsiniz...

İşte adım adım yapmanız gerekenler

ekrangrnts1i.png

ekrangrnts2m.png

ekrangrnts3s.png

ekrangrnts4.png

ekrangrnts5v.png

ekrangrnts6.png

ekrangrnts7.png

Ben kendi hesabım üzerinde deneme yaptığım için bazı resimler üzerinde bulanıklaştırma yaptım, umarım faydalı olur...

h@cK3d by R3laXy5

11/09/2012

relaxy5

Yeni üye
30 Ağu 2009
20
0
%100 çalışıyor, ekran görüntülerini bile sabah kaydetmiştim, deneyin ve görün ...

relaxy5

Yeni üye
30 Ağu 2009
20
0
Brute-Force kaliteli bir wordlist ile kullanıldığı zaman oldukça faydalı sonuçlar verir...

özellikle sadece rakamlardan oluşan şifrelerde oldukça başarılı sonuçlar veren bir yöntem...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.