Gmail şifremi sıfırlayamıyorum

9 Ara 2017
250
0
24
Mars
Gmail hesabımı yıllardan beri kullanıyorum fakat şifremi unuttum gmail in güvenlik için telefon numarası ekli sadece telefon numarası üzerinden sıfırlama yapıyorum bi sayı seçmeni istiyor seçiyorum onların istedikleri sayıyı ama doğrulanmadı diyor nasıl şifremi sıfırlayabilirim biraz araştırdım ama konu hakkında elle tutulur bişe bulamadım

THROOT

Kıdemli Üye
18 Mar 2018
2,477
29
NEREYE
Merhabalar vpn e bağlı iseniz vpni kapatın bu işlemi mobilden yapıyor iseniz farklı bir android cihaz üzerinden deneyin iz son olarak bilgisayar üzerinden deneyebilirsiniz sonuca varacaktır.

murovip

Yeni üye
6 May 2020
39
0
Baku
Evet denedim chrome ve Mozilla dan da denedim sayı istiyor seçiyorum bu sefer telefon numarası istiyor yazıyorum kod gönderiyor kodu da yazıyorum onaylıyorum Onaylanmadı iletişim e Posta adresi bırakın iletişime geçecez vıttırı vızzık birşeyler yazıyor şifrenin doğru olduğundan eminim

Çerezleri temizleyip vpn kullanmayı deneyin. Hem ayrıca şifrenizi hatırlamanız için oturumun açık olduğu cihazda chrome verilerini temizleyip account.google.com sitesine giderek şifrenizin kaç sembolden oluştuğunu görebilir. Yada ek kurtarma e-postası yazdıysanız onu görebilirsiniz.

9 Ara 2017
250
0
24
Mars
Çerezleri temizleyip vpn kullanmayı deneyin. Hem ayrıca şifrenizi hatırlamanız için oturumun açık olduğu cihazda chrome verilerini temizleyip account.google.com sitesine giderek şifrenizin kaç sembolden oluştuğunu görebilir. Yada ek kurtarma e-postası yazdıysanız onu görebilirsiniz.
Gmail telefonda ekli ama şifresini bulamıyorum gmail den işlem de yapamıyorum şifresini bilmediğim için kurtarma telefon numarası var gmail de doğrulama mesajı geliyor telefona yazıyorum kodu kabul ediyor ama doğrulamıyor

Merhabalar ;

Engel Yemiş olabilirsiniz o yüzden başka bir ip adresi üzerinden değiştirmeyi deneyiniz.

Saygılar..

Deniyeceğim

Moderatör tarafında düzenlendi:

murovip

Yeni üye
6 May 2020
39
0
Baku
Gmail telefonda ekli ama şifresini bulamıyorum gmail den işlem de yapamıyorum şifresini bilmediğim için kurtarma telefon numarası var gmail de doğrulama mesajı geliyor telefona yazıyorum kodu kabul ediyor ama doğrulamıyor

Ayarlar/Uygulamalar/Chrome/Verileri Temizle diyerek Chrome giriş yaparsanız telefonda ekliyse o hesab chrom a eklensinmi diye sorar. Eklersen accounts.google.com sitesine girip bilgilerini görebilirsin.

9 Ara 2017
250
0
24
Mars
Ayarlar/Uygulamalar/Chrome/Verileri Temizle diyerek Chrome giriş yaparsanız telefonda ekliyse o hesab chrom a eklensinmi diye sorar. Eklersen accounts.google.com sitesine girip bilgilerini görebilirsin.

Dediğinizi yaptım telefonda ekli ama chrome den Gmail e girdiğimde ekle falan filan çıkmadı şifreyi kaydetmemişim şimdi sadece telefonda kayıtlı uygulamasından hallediyorum gelen mailleri

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.