Gmail şüpheli geçme

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0
Arkadaşlar 4 Hesap Düşürdüm Fakat Kurucu Maile Hma Vpn İle Bağlansam Bile Bu Googlenin Duvarını Aşamıyorum Acaba Bunun Bir Çözümü Varmıdır Yardım Edebilirmisiniz Eğer Bu Sorunuda Çözersem Tüm Detayları İle Birlikte Hesap Düşürme Konusu Açıcağım Günde Net 2 Adet Düşüyor 100k Üstü Yardım Edebilecek Bilgili Arkadaşlar Varsa Konuya Etiketleyebilirmisiniz

Sorun:
Siz olduğunuzu doğrulayın
Bu cihaz tanınmadı. Güvenliğiniz için Google bu kişinin gerçekten siz olduğunuzdan emin olmak istiyor.

xtuacy

Yeni üye
13 Ocak 2019
4
0
knk geçenler var , arkdaşım falnda geçio ama söylemiolar method faln diolar, hesap konusuna gelincede istiyosan beraber bişeler yapabiliriz SoNbukucuplzk yazarsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.