Gmail Telefon Doğrulaması Nasıl Değiştirilir?

AOSTR

Uzman üye
30 Tem 2016
1,325
3
Wroclaw
Merhabalar birinden gmail hesabı satın aldım. Bilgileri değiştirdim aldığım kişinin telefon numarasını kaldırdım kendimi ekledim ama 2 aşamalı doğrulama eklerken veya youtube kanal ismini değişirken bile satın aldığım kişinin telefon numarasını doğrulamamı istiyor. Ne zaman düzelir bu durum?

AOSTR

Uzman üye
30 Tem 2016
1,325
3
Wroclaw
Cevap: Gmail Telefon Numarası Hakkında Yardım

satın mı aldın :D ne gerek vardı.
youtube hesabını sıfırlamayı denermisin.

Aslında iş öyle değil yıllar önce çalınan kanalım vardı ona tekrardan eriştim şuanki sahibine rica ettim kullanmıyormuş geri verdi. Benim için manevi değeri olan bir hesap o yüzden böyle. Sıfırlamak derken neyi kastettiniz?

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
Cevap: Gmail Telefon Numarası

Başka PC'de birkaç gün sonra deneyin, kendi kendine gidiyor. Bende de aynısı oldu.

Ek olarak kurtarma e-postasını veya telefonunu da değiştirin, size ait olsun.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay

Merhabalar birinden gmail hesabı satın aldım. Bilgileri değiştirdim aldığım kişinin telefon numarasını kaldırdım kendimi ekledim ama 2 aşamalı doğrulama eklerken veya youtube kanal ismini değişirken bile satın aldığım kişinin telefon numarasını doğrulamamı istiyor. Ne zaman düzelir bu durum?

Merhaba, aldığınız hesabın güvenlik ayarlarından gmail hesabına bağlı olan cihazlara bakın sonra size ait olmayanların erişimine son verin

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem

Youtube hesabını silemem çünkü kullanacağım 1.5k gibi bir abone mevcut.
İsim de değiştirmek istesem 2 adımlı doğrulamada koymak istesem eski telefon numarasını soruyor

ozaman o telefon numrasının sahibine ulaş.
aldığın kişi arkadşaın mı neydi.
ulaş ona böyle böyle kod gerekli dğeiştirmek için de

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN

sadece değişmek için değil bir çok şey için istiyor bunları hallettikten sonra uzun vadede hesabımın böyle devam etmesi kötü

https://myaccount.google.com/security

Burada size ait olmayan her şeyi silin, değiştirin (telefon, posta vs). Eğer hepsini değiştirdiyseniz birkaç güne düzeliyor. Uzun vadede devam etmiyor korkmayın. Birebir aynısını bende yaşadım. Sanırım google algoritması böyle. :)

AOSTR

Uzman üye
30 Tem 2016
1,325
3
Wroclaw

https://myaccount.google.com/security

Burada size ait olmayan her şeyi silin, değiştirin (telefon, posta vs). Eğer hepsini değiştirdiyseniz birkaç güne düzeliyor. Uzun vadede devam etmiyor korkmayın. Birebir aynısını bende yaşadım. Sanırım google algoritması böyle. :)

Her şeyi kaldıralı 3 gün falan oldu hala aynı beklemedeyim bakalım daha ne kadar sürecek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.