gmailim çalındı giremiyorum

DeliEinsTain

Yeni üye
7 Kas 2015
48
0
Ankara
merhaba arkadaşlar gmailimmi kullanabiliyordum başka gmail adresine girdim ama geri bu gmaile geçemedim şifreniz 1 saatten daha kısa süre önce değiştirildi diyor ben değiştirmediim diyorum 2 adımlı doğrulama menüsü geliyor ama ordan çıkan gmail adresinide bilmiyorum yeni gmaile yönlendirdim sms ile kurtar seçeneği geldi ona bastım ama hiç bilmediğim bir telefon çıkıyor ortada kaldım lütfen yardım edin ben bu hesabı nasıl alıcam?????

DeliEinsTain

Yeni üye
7 Kas 2015
48
0
Ankara
Destek ekibine yazdım ama verdiğiniz bilgiler yanlış diyor, sorduğu sorularda en çok mesaj gonderilen 5 adres diyor. abi ben hesabı clash için kullanıyorum hiç mail falan atmıyorum =(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.