Godaddy domain alma sorunu

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0
Merhaba, domain almaya çalışıyorum fakat her şeyi bitirip satın almayı onayla dediğimde promo kod siliniyor ve fiyat eski haline dönüyor, farklı bir promo kod girdiğimde aynı işlemler tekrarlanıyor sebebini bilen aydınlatabilir mi?
EmG5VZ.png

SİPARİŞİ ONAYLA DEDİKTEN SONRA İSE

mMO1G0.png

27 Ocak 2019
183
0
Merhaba, domain almaya çalışıyorum fakat her şeyi bitirip satın almayı onayla dediğimde promo kod siliniyor ve fiyat eski haline dönüyor, farklı bir promo kod girdiğimde aynı işlemler tekrarlanıyor sebebini bilen aydınlatabilir mi?
EmG5VZ.png

SİPARİŞİ ONAYLA DEDİKTEN SONRA İSE

mMO1G0.png

kardesim dolar birimiyle alinca oyle oluyo tl al düzelir bende mesela .com almistim 75 tldi promosyon kodunu kullandim 30 tl düstü dene bakam

B U N Y

Üye
9 May 2019
214
2
Black Hole

İlk aldığınızda ne kadar düşük fiyatlı alırsanız bir dahaki sene yüksek bir mevla ödersiniz. Ayrıca 14tl bir ay öncesi de vardı fakat şuan baktığımda 60 TL gözüküyor. İndirim zamanlarını yakalarsanız çok iyi olur.

GoodIP

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
257
0
Linux
Bir yıl önce 12 TL ye almıştım 1 ay sonra yenileme için 94 TL istiyor. hostingle birlikte 200 TL oluyor. :) Adamlar 1$ domain verirken Nasıl bunu çıkaracaklarını da iyi biliyor.

B U N Y

Üye
9 May 2019
214
2
Black Hole
0.99$ a Domain Alma

İlginiz için teşekkürler fakat konumuz yenileme fiyatı değil, yeni bir domain satın alma fiyatı.

İyi Akşamlar Değerli Forum Üyemiz !

Sorununuzu yanlış anladığım için özür dilerim. Lütfen telafi etmeme izin verin.

Aşağıda vermiş olduğum kuponu kullanın. Ardından godaddy.com da sayfanın en altına inerek, ülkenizi United States ardından para biriminizi USD olarak değiştirin. Domain fiyatı 0.99$ a düşecektir.
Vergi ücretleri ile birlikte 1.38$ a gelmektedir. Teşekkür etmeyi unutmazsanız sevinirim. Eğer ödeme kısmında sorun yaşarsanız vpn ile United States' e bağlanmayı deneyin. İyi forumlar.

Kupon Kodu

CJC99COM

Ekran-g-r-nt-leri-20190513-223518.png

Son düzenleme:

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0

İyi Akşamlar Değerli Forum Üyemiz !

Sorununuzu yanlış anladığım için özür dilerim. Lütfen telafi etmeme izin verin.

Aşağıda vermiş olduğum kuponu kullanın. Ardından godaddy.com da sayfanın en altına inerek, ülkenizi United States ardından para biriminizi USD olarak değiştirin. Domain fiyatı 0.99$ a düşecektir.
Vergi ücretleri ile birlikte 1.38$ a gelmektedir. Teşekkür etmeyi unutmazsanız sevinirim. Eğer ödeme kısmında sorun yaşarsanız vpn ile United States' e bağlanmayı deneyin. İyi forumlar.

Kupon Kodu

CJC99COM

Ekran-g-r-nt-leri-20190513-223518.png

Maalesef vpn yöntemini de denemiştim ve kod aynı kod, ne yapıcaz şimdi kaldık öylece..

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0
Ödeme yöntemi eklediğim anda fiyat fırlıyor zaten, yani istediğim domaini seçiyorum hesap oluşturuyorum satın almak için kart bilgilerimi giriyorum ve satın al diyorum birden fiyat değişiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.