Godaddy para iadesi sorunu

scalehacker

Katılımcı Üye
17 May 2016
413
0
Antalya
Kolay gelsin çok acil bi işim var sorunum şu alan adı aldım 5 tl yazıyordu bianda 35 tl oldu promo kod devreden çıkmış nasıl oldu anlamadım. Hemen aradım ancak kapalılar 12 saatemi ne diyor zaten ürün iadesi için mail adreslerini bulamadim aradigimda ingilizce servise atiyor ingilizcemde konuşacak kadar yok ne yapıcam birisi lütfen yardım etsin

Son düzenleme:

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Godaddy pismanlıktir... mail adresleri yok suan kapalilar acik olduklarinda da baglanabilirsen sanslisin demektir. (10 15 dakika bekleyip hattan dustugum oldu) buyuk ihtimal pazartesi de kapali olacak 23 Nisan. Facebooktan yazmaya ugrasma orada numara verip arayin diyor. Sali gununu bekleyeceksin artik ...

scalehacker

Katılımcı Üye
17 May 2016
413
0
Antalya
Godaddy pismanlıktir... mail adresleri yok suan kapalilar acik olduklarinda da baglanabilirsen sanslisin demektir. (10 15 dakika bekleyip hattan dustugum oldu) buyuk ihtimal pazartesi de kapali olacak 23 Nisan. Facebooktan yazmaya ugrasma orada numara verip arayin diyor. Sali gununu bekleyeceksin artik ...

Hocam 12 saat falan diyolar bundan onceki alan adım vardı btk tarafından engelli çıktı kullanamadım bidaha aldım bu seferde promo kodunu silip aldı parayı 3D neden olmaz anlamam

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Ya da ingilizce arayip konusmayi dene olmadi halledemessen bekleyemessen ara ingilizceye baglan om den mesaj at , beni de konferansa ekle ben konusayim halletmeye calisalim.

Hocam 12 saat falan diyolar bundan onceki alan adım vardı btk tarafından engelli çıktı kullanamadım bidaha aldım bu seferde promo kodunu silip aldı parayı 3D neden olmaz anlamam

Ayni karttan denediysen sadece 1 kez indirimden yararlanabilirsin yani bir daha 5 tlye almak icin vpn kullanarak tekrar uye ol baska bir karttan satin alman gerekir. Ayni karttan 1 kez indirim veriyorlar. O yuzden promo kodu yazsan bile ode dediginde eski fiyata doner

Moderatör tarafında düzenlendi:

scalehacker

Katılımcı Üye
17 May 2016
413
0
Antalya
Ayni karttan denediysen sadece 1 kez indirimden yararlanabilirsin yani bir daha 5 tlye almak icin vpn kullanarak tekrar uye ol baska bir karttan satin alman gerekir. Ayni karttan 1 kez indirim veriyorlar. O yuzden promo kodu yazsan bile ode dediginde eski fiyata doner

Ovv aynen dediğin gibi oldu iademi inşallah yaparlar

Ya da ingilizce arayip konusmayi dene olmadi halledemessen bekleyemessen ara ingilizceye baglan om den mesaj at , beni de konferansa ekle ben konusayim halletmeye calisalim.

Konuşamam ingilizcem berbat ö.m ye fırlıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

xxleretxx

Katılımcı Üye
20 Ocak 2011
859
2
Ödeme yurtdışı kaynaklı ve 3D kullanılmadığı için provizyoda bekler 2-3 gün.

Bankanı ara habersiz çekim de iptal ettir ödemeyi :) Godaddy'ye bırakma işi

DarkScannel

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
710
22
daha geçen gün aldığım alan adı geri iade ettim . merak etme ediyorlar lakin dikkat edilmesi gereken 1 2 husus var . para iadesi dediğin zaman parayı godady hesabına aktarıyorlar. ve 5 tl lik alanadı kaydı ilk seferliktir diyorlar. bu yüzden parayı kartına yatırılmasını iste daha sonra tekrardan hesap aç yeniden al alan adını.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.